Te gwiazdy zmarły w 2022 roku. Znani, którzy zawsze będą w pamięci

i

Autor: Akpa

Te gwiazdy zmarły w 2022 roku. Znani, którzy zawsze będą w pamięci

2022-10-31 14:23

W 2022 roku odeszło wiele wspaniałych postaci, które na zawsze pozostaną zapamiętane w polskiej kulturze. Znakomici polscy muzycy, aktorzy, postacie medialne czy sportowcy, o których usłyszały miliony rodaków. Przypominamy je wszystkie na naszej stronie.

Wszystkich Świętych to czas, kiedy często łzy same napływają do oczu. Tego dnia chodzimy na cmentarze i modlimy się za bliskich. To też wtedy nachodzą nas refleksje. Zwykle najbardziej bolesne są pierwsze obchody, po tym jak ktoś odejdzie. W tym roku nie tylko rodziny, ale również fani, będą w trakcie tych dni szczególnie wspominać osoby kultury, które pożegnaliśmy w 2022 roku. W ostatnich miesiącach odeszło wiele fantastycznych osób, o których pamięć nigdy nie zginie. W poniższej galerii wspominamy znanych ludzi, którzy zmarli w przemijającym roku.

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE