Tatiana Kopala najmłodszą finalistką w historii The Voice Kids! Ma szansę na zwycięstwo?

2021-04-17 19:07 Adam Bysiek
Tatiana Kopala
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Tatiana Kopala jest najmłodszą finalistką w historii telewizyjnego show The Voice Kids! Jak się Wam wydaje, dziewczynka ma spore szanse na zwycięstwo? Nadszedł czas by dokładniej przyjrzeć się sylwetce młodej artystki budzącej zachwyt wśród telewidzów i jurorów programu. Tatiana Kopala pobiła historyczny rekord wszystkich czterech edycji muzycznego show! Pokazała, że niemożliwe staje się możliwe, a wszystko za sprawa nieprzeciętnego talentu, pasji i pełnego zaangażowania.

Tatiana Kopala w finale The Voice Kids 4. Na przestrzeni ostatnich lat mięliśmy okazje podziwiać zmagania młodych wokalistów już w trzech finałach The Voice Kids. Tym razem emocji może być jeszcze więcej, a wszystko za sprawą tej uczestniczki! Tatiana Kopala jest wyjątkowa nie tylko ze względu na swój niekwestionowany talent muzyczny i wokalny, ale również wiek.

Tatiana Kopala - najmłodsza finalistka w historii The Voice Kids

Tatiana to najmłodsza uczestniczka ścisłego finału w historii The Voice Kids. Przypomnijmy, że Tatiana ma zaledwie 10 lat! Do programu mogą zgłaszać się dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Jednak do ścisłego finału najlepszej najczęściej dostawały się te starsze dzieci. W pierwszej edycji o zwycięstwo walczyli Antek Scardina, Zuzanna Jabłońska i Roksana Węgiel, w drugiej finalistami byli Paweł Szymański, Wiktoria Gabor oraz Ania „AniKa” Dąbrowska. Ostatni finał, to już trzeciej edycji, należał do Marcina Maciejczaka, Hani Sztachańskiej i Natalii Kawalec. W żadnym z wyżej wymienionych przypadków nikt nie był w tak młodym wieku jak finalistka czwartej edycji The Voice Kids 4!

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Jak powszechnie wiadomo, występ przed jury złożonym z gwiazd polskiej sceny muzycznej i zarazem milionami telewidzów wiąże się z niebywałym stresem. Nie dla Tatiany Kopali! Dziewczynka prezentując na przestrzeni ostatnich tygodni swój repertuar wydawała się całkowicie nie dostrzegać aspektów i czynników, które przecież niemalże zawsze wywołują tremę. Tatiana szła jak burza przez dosłownie wszystkie odcinki The Voice Kids 4 deklasując kolejno rywali na swojej drodze do finału, a co za tym idzie sukcesu. Finał The Voice Kids 4 obejrzycie już w najbliższą sobotę 17 kwietnia 2021 roku na antenie TVP2. Tatiana o zwycięstwo powalczy z Olkiem Klembalskim i Sarą Egwu James.

Kim jest Tatiana Kopala?

Tatiana Kopala to niesamowicie utalentowana dziewczynka, która na każdym kroku imponuje swoją energią i tym jak skutecznie zaraża widzów i fanów swoim optymizmem i nastawieniem do życia. Niewątpliwie ma prawdziwy talent. Oprócz śpiewania Tatiana Kopala gra również na skrzypcach, maluje i uczy się pisać powieści dla dzieci. Dziewczynka jest bardzo dojrzała jak na swój wiek, a świadczy o tym chociażby jej dorosły ton wypowiedzi w sprawach ważnych oraz podejście co życia.

Najnowsze