Targi pracy 2020 online: kiedy i jak wziąć udział?

2020-10-30 13:52 jj
Targi pracy 2020 online: kiedy i gdzie odbędą się targi?
Autor: Materiały prasowe Absolvet talent day Targi pracy 2020 online: kiedy i gdzie odbędą się targi?

Trwająca na świecie, w tym w Polsce, pandemia koronawirusa wywarła niewątpliwy wpływ na gospodarkę. Szczególnie dotknięte zostały sektory, cechujące się wysokim udziałem osób młodych wśród zatrudnionych. Więcej szczegółów o targach pracy znajdziecie na ESKA.pl.

Targi pracy 2020 online: kiedy i jak wziąć udział? Osoby w wieku 15-24 lat najczęściej podejmują prace tymczasowe, sezonowe w usługach, turystyce czy gastronomii. Jednakże branże te w 2020 roku najszybciej i najmocniej odczuły skutki COVID-19, co wpłynęło na redukcję dostępnych etatów i ograniczyło możliwości zarobkowe wielu młodym, w tym studentom lub absolwentom. Każdą trudność warto jednak potraktować jako wyzwanie i spróbować przekuć ją na szansę! Należy pamiętać, że na rynku pozostało wiele firm, na których działalność koronawirusowy kryzys nie wpłynął znacząco lub wręcz wyszły z niego obronną ręką. Uruchamiają one coraz to kolejne programy stażowe, jak również otwierają rekrutacje na stanowiska asystenckie - idealne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową i chcą zdobyć doświadczenie zawodowe z danego obszaru.

Wydarzenie poleca Radio ESKA!

Emily Ratajkowski na golasa | ESKA XD - Hotplota #8

Targi pracy 2020: kiedy się odbędą?

Już 4 i 5 listopada odbędzie się kolejna edycja Absolvent Talent Days - tym razem w rzeczywistości wirtualnej. Absolvent Talent Days Online to największe wydarzenie karierowe w kraju, kierowane do studentów i młodych absolwentów. Tej jesieni zamienia centra konferencyjne i stadiony na przytulne przestrzenie domowego zacisza należące do ambitnych, poszukujących nowych możliwości rozwoju kandydatów. Targi online to połączenie sprawdzonych rozwiązań, znanych ze stacjonarnych edycji, wraz z Nowoczesnymi technologiami. Uczestnicy będą mieli okazję m.in. skonsultować swoje CV i wziąć udział w dziesiątkach inspirujących e-warsztatów i e-prelekcji.

Targi pracy 2020: jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w targach pracy 2020, należy zarejestrować się na stronie Absolvent Talent Days Online.  

Najnowsze