Taniec z Gwiazdami 25.10.2019 - dwie pary pożegnają się z programem?!

2019-10-24 14:42 RW
Taniec z Gwiazdami 25.10.2019 - dwie pary pożegnają się z programem!
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Taniec z Gwiazdami 25.10.2019 - dwie pary pożegnają się z programem!

Przed nami kolejny odcinek programu Taniec z Gwiazdami. 25.10.2019 uczestnicy poczują bliskość ważnych im osób, ale również dreszcz emocji. W siódmym odcinku gwiazdy zatańczą z osobami, które do tej pory trzymały kciuki siedząc na widowni. Mało tego możliwe, że z programu pożegnają się dwie pary. Czy tak będzie? Przekonamy się już niebawem, a szczegóły poznacie na ESKA.pl

Taniec z Gwiazdami 25.10.2019 to odcinek z niespodziankami. Uczestnicy, którzy wciąż walczą o Kryształową Kulę w 10. edycji tanecznego programu pojawią się w parze z osobami, które do tej pory kibicowały im z widowni. Tym samym Barbara Kurdej-Szatan zatańczy z ojcem, Ola Kot z przyjacielem, a Monika Miller ze swoim słynnym dziadkiem, Leszkiem Millerem. Co więcej, występujący w programie, pojawią się na parkiecie po dwa razy. Pierwszy raz ze swoimi bliskimi, a drugi raz z profesjonalnymi tancerzami show. Tradycyjnie wszystko w rytm najbardziej znanych i cenionych utworów. Widzowie przeżyją ogromne emocje, a ich ulubione gwiazdy duży stres. Możliwe, że w siódmym odcinku Tańca z Gwiazdami odpadną bowiem aż dwie pary, więc z pewnością taniec z ukochaną osobą będzie bardzo istotny. Głosować na swoich faworytów możecie drogą SMS, ale również za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej telewizji. Na kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami zaprasza Radio ESKA. Relację i wyniki znajdziecie na ESKA.pl.

Zobacz: Zmiana partnerów w Tańcu z Gwiazdami! Widzów czeka zaskoczenie!

Taniec z Gwiazdami 10 - odcinek 7

Taniec z Gwiazdami po raz kolejny sprawi, że piątkowy wieczór będzie emocjonujący. W poprzednim tygodniu świętowaliśmy setny odcinek tanecznego show, więc nie brakowało wspomnień, wzruszeń i radości. Pojawiły się gwiazdy i tancerze z poprzednich edycji. Z okazji jubileuszowego odcinka - żadna z sześciu par nie straciła szans na zwycięstwo w programie i Kryształową Kulę. 

Najnowsze