Taniec z Gwiazdami 10 - imieniny cioci i powrót Czadomana w 5. odcinku!

2019-10-08 13:48 RW
Taniec z Gwiazdami 10 - odcinek 5. Imieniny cioci i powrót Czadomana!
Autor: Taniec z Gwiazdami / Polsat Taniec z Gwiazdami 10 - odcinek 5. Imieniny cioci i powrót Czadomana!

Suto zastawione stoły uginające się od specjałów polskiej kuchni, bliżsi i dalsi krewni oraz niezliczona ilość toastów. Słowem imieniny cioci! Każdy z nas pamięta te rodzinne biesiady. Tym razem, taką właśnie biesiadę urządzą dla nas uczestnicy Tańca z Gwiazdami, a wśród nich ponownie zobaczymy … Czadomana!

Taniec z Gwiazdami 10 - odcinek 5. będzie wyjątkowy, ponieważ królować będą utwory, które poderwą do tańca nawet zatwardziałych wujków, tych, którzy wolą zasiąść za stołem i wypić łyk czegoś mocniejszego, niż pląsać na parkiecie. To przeboje łączące pokolenia, bez których nie ma żadnej prawdziwej biesiady! 

Taniec z Gwiazdami 5. odcinek - co się będzie działo?

W 5. odcinku Tańca z Gwiazdami usłyszymy między innymi jeden z największych hitów naszych wschodnich sąsiadów, czyli kultowe już Biełyje Rozy, które pobiły listy przebojów pod koniec lat 80.tych. Utwór ten towarzyszyć będzie Oli Kot i Tomkowi Barańskiemu w ich gorącej rumbie. A wszystko dzięki genialnej aranżacji Tomka Szymusia!

To jednak nie wszystko. Na parkiecie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami zobaczymy jednego z uczestników poprzedniej edycji show – Czadomana! Wokalista wykona swój hit Ruda tańczy jak szalona, w rytm którego Monika Miller i Jan Kliment zaprezentują nam jive'a. Tego wieczoru usłyszymy jeszcze takie przeboje jak między innymi Biały miś, Prawy do lewego czy Takie tango. To jednak nie koniec niespodzianek. W zastępstwie Michała Malitowskiego, w jurorskim fotelu Tańca z Gwiazdami zadebiutuje choreograf Kris Adamski, znany widzom z programu Twoja twarz brzmi znajomo. Jak poradzi sobie w nowej roli?

Najnowsze