Takiego wykonania Forever and a night nie słyszeliście! Viki Gabor połączyła siły z PKsisters

2020-07-13 16:25 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: YouTube/Viki Gabor

Viki Gabor nie przestaje promować swojego singla Forever and a night, który zapowiada jej debiutancką płytę. Tuż przed swoimi trzynastymi urodzinami, młoda gwiazda spotkała się z siostrami Roszczyk w siedzibie ESKA TV i wspólnie wykonały kilka kawałków z jej repertuaru. Oczywiście nie zabrakło najnowszego. Posłuchajcie wyjątkowej wersji Forever and a night już teraz na ESKA.pl.

Viki Gabor i PKsisters razem - to nie mogło się nie udać! Młoda wokalistka, która 10 lipca skończyła trzynaście lat jest obecnie jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Każdy z jej hitów zapowiadających debiutancki album studyjny wygenerował miliony odtworzeń na YouTubie oraz cieszył się bardzo dużą popularnością wśród słuchaczy Radia ESKA. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego, zatytułowanego Forever and a night. Klip do piosenki był kręcony w Stanach Zjednoczonych, dokładnie w tym samym miejscu, w którym jego poprzednim Getaway. Jak Viki zdradziła w rozmowie z Hanczakiem, utwór opowiada o przyjaźni.

W środę 8 lipca Viki Gabor spotkała się z siostrami Roszczyk, które cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno na Tik Toku, jak i na YouTubie. Dziewczyny zamieszczają w sieci covery znanych hitów przy akompaniamencie ukulele. Instrumentu nie zabrakło także podczas wspólnego mini koncertu z Viki w siedzibie stacji ESKA TV. Patrycja, Kinga i Wiktoria wykonały wspólnie między innymi kawałek Forever and a night.

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor, siostry Roszczyk

Choć pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany promocyjne Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 się nie poddaje. W dniu urodzin udostępniła w sieci okładkę i tytuł swojego debiutanckiego albumu studyjnego, natomiast na Tik Toku ESKA TV i PKsisters pojawiły się fragmenty wspólnego wykonania hitu Forever and a night. Podoba wam się Viki w takim wydaniu?

Najnowsze