Tak dziś wygląda córka Zosi i Jakuba Burskich z "Na dobre i na złe". Sara Müldner dorastała na oczach całej Polski

2024-03-06 12:36

Sara Müldner przed laty grała córkę najpopularniejszych lekarzy. Młoda aktorka z obsadą Na dobre i na złe związana była od samego początku. Jednak w 2007 roku zrezygnowała z serialu i skupiła się na edukacji. Przez lata sporo się u niej działo. Wyjazd za granicę, studia, powrót, drugoplanowe role i próby powrotu do show-biznesu. Postanowiliśmy sprawdzić jak teraz wygląda i czym zajmuje się Sara Müldner.

Serialowa Julka Burska z Na dobre i na złe, czyli córka jednych z najpopularniejszych lekarzy zdobyła ogromną popularność, ale także niemal natychmiastową sympatię fanów serialu. Płomiennowłosy urwis dbał o to, by w Leśnej Górze nigdy nie panowała nuda. Julka, w której rolę wcielała się Sara Müldner, była oczkiem w głowie rodziców, ale także rezolutnym i bardzo ciekawskim dzieckiem, które interesowało się wszystkim, co robili jej rodzice. Rola córki Zosi i Kuby, w których wcielali się Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski, dała ówczesnej 9-latce ogromną szansę na budowanie kariery aktorskiej już od najmłodszych lat. W pewnym momencie Sara, wraz z rodzicami, podjęła decyzję o tym, że najwyższy czas skupić się na nauce i edukacji, dlatego zrezygnowała z angażu w kolejnych odcinkach. Choć w 2016 roku serialowa Julka powróciła, to od tego czasu w jej rolę wciela się Aleksandra Hamkało. A co słychać u pierwszej córki Burskich? Okazuje się, że przez ostatnie lata sporo się u niej działo.

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Na dobre i na złe - Julia Burska

Sara Müldner, po odejściu z telewizji, skupiła się na edukacji. Sara wyjechała do Francji, gdzie skończyła prestiżową uczelnię Cours Florent w Paryżu. Młoda aktorka studiowała również filozofię na Sorbonie. Po zdobyciu wyższego wykształcenia z powrotem zawitała w Polsce i długo próbowała wrócić do show biznesu. Niestety, rzeczywistość okazała się bezlitosna i dała jej do zrozumienia, że wypadła już z obiegu.

Musiałam zmierzyć się z "nową normalnością. (...) Mogłam liczyć tylko na nieciekawe rólki w serialach, które niezbyt mnie interesowały. Okazało się, że w ciągu kilku lat rynek się zmienił: coraz mniej istotny jest talent i dorobek aktorski, ich miejsce zajęła umiejętność promowania siebie. Dziś stawia się na celebrytów, którzy stali się rozpoznawalni dzięki pozowaniu na ściankach i regularnym pojawianiu się na portalach plotkarskich. Trochę smutne... - wyznała w rozmowie z NaTemat.pl

Sara nadal próbuje swoich sił w aktorstwie, jednak nie jest to już dla niej priorytetem. Przyznała, że jej wartościami nie są ścianki, czerwone dywany i popularność, ale realizowanie swoich pasji i spełnianie swoich aktorskich marzeń. Zamiast tego skupiła się na pisaniu. Dziecięca gwiazda zajmuje się wykonywaniem przekładów i tłumaczeń. W wolnych chwilach pisze scenariusze. W jej aktorskim CV znajdziemy m.in. takie tytuły jak "Na boso”, "Lubię mówić z tobą” czy "Lekarze”.