Taconafide - tego nie zobaczycie w teledysku Tamagotchi! [VIDEO]

2018-05-23 15:20
Taconafide - tego nie zobaczycie w teledysku Tamagotchi! [VIDEO]
Autor: fot./facebook.com/sputnikstudiopl/ Taconafide

Pewnie wszyscy widzieliście już teledysk do Tamagotchi, ale tych scen w klipie duetu Taconafide nie zobaczycie! To specjalne wideo obejrzycie na ESKA.pl.

Taconafide podbili internet dzięki teledyskowi do piosenki Tamagotchi, która pojawiła się na płycie Soma 0,5 mg. Wideo na YouTube w zaledwie dwa miesiące zebrało prawie 40 mln. wyświetleń! To nie powinno dziwić, bo klip do piosenki Taco Hemingwaya i Quebonafide jest naprawdę świetny. Fani duetu na pewno będą więc zachwyceni nowym wideo, w którym zobaczyć można to, czego nie pokazano w teledysku do Tamagotchi.

Taconafide: dosłowna parodia Tamagotchi. Raperzy 'tłumaczą', co dzieje się w klipie! [VIDEO 18+]

Autor: brak danych

Taconafide: dosłowna parodia Tamagotchi rozbawi nie tylko fanów Taco i Quebo. Musicie zobaczyć ten filmik!

Wideo ujawnia kulisy Tamagotchi

Za przygotowania teledysku do piosenki Tamagotchi odpowiada Sputnik Studio. W klipie widzieliśmy Taco Hemingwaya i Quebonafide zamkniętych w dziwnym więzieniu, gdzie zatrzymani noszą różowe stroje. Klimat teledysku był dość mroczny i przerażający. Sputnik Studio wrzuciło jednak na Facebooka wideo z planu Tamagotchi. Making-of przedstawia prace nad dziełem, ale te sceny pokazują też, że podczas tworzenia wideo wszyscy mieli sporo zabawy! Zobaczcie sami.

Quebonafide odwołał koncert. Raper ma problemy ze zdrowiem?

Autor: brak danych

Quebonafide: koncert rapera został odwołany! Wszystko wskazuje na to, że powodem są problemy zdrowotne artysty.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze