Taconafide - edycja limitowana. Czy warto ją kupić? Goście, materiały dodatkowe, premiera

2018-04-01 18:17
Taconafide - edycja limitowana. Czy warto ją kupić?  Goście, materiały dodatkowe, premiera
Autor: Fot. YouTube/Taco Hemingway Taconafide - fragment teledysku

Premiera nowej płyty Taconafide już niebawem. Będzie dostępna również w specjalnej, limitowanej edycji. Co na niej znajdziemy? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Taconafide to niezwykły duet, który stworzyli Taco Hemingway i  Quebonafide. Połączenie dwóch odmiennych stylów dało niesamowite efekty. Ich singiel Tamagotchi odniósł sukces zaledwie w ciągu kilku dni. Obejrzano go w rekordowym czasie 6 milionów razy! Duet zapowiada już wspólną trasę. Zagrają najprawdopodobniej 7 koncertów w całej Polsce. W sprzedaży ukaże się również ich płyta w 2 wersjach! 

Taconafide - nowy teledysk. Tamagotchi lepsze od Art-B?

Autor: brak danych

  Taconafide to największe muzyczne zaskoczenie w Polsce. Taco Hemingway i Quebonafide oddzielnie rządzą w Polsce już od pewnego czasu. W 2018 roku przyszedł czas na ich wspólny materiał. Panowie połączyli siły wydajać z zaskoczenia pierwszy singiel Art-B. Miał on prem

Taconafida - płyta i edycja limitowana

Wspólna płyta Taco i Quebonafide, zatytułowana SOMA 0,5 MG, pojawi się w sprzedaży już 13 kwietnia! To jednak nie jedyna dobra wiadomość dla fanów. Duet wypuści również specjalną edycję limitowaną. Będzie się ona znacznie różnić od zwykłej. Znajdziemy na niej dodatkowy mixtape - 0,25 mg. Materiał zawiera płytę CD z dodatkowymi piosenkami,  remiksami utworów i gościnnymi występami zaproszonych artystów. 

Taconafide - gdzie zamówić limitowaną płytę? 

Limitowaną edycję płyty możecie zamówić już teraz na oficjalnej stronie Taconafide TUTAJ. Nazwiska gości, którzy pojawią się na materiale dodatkowym nie zostały do tej pory ujawnione. Artyści wstawili jednak kilka tajemniczych grafik, które mogą podpowiedzieć fanom, kogo usłyszą. 

Najnowsze