Ta dziewczyna śpiewa, jak Billie Eilish! Ich głosy są nie do odróżnienia

2020-07-30 9:45 Patrycja Obarowska
Billie Eilish
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Ta dziewczyna śpiewa, jak Billie Eilish! Fani nie są w stanie odróżnić ich głosu, a nawet akcentu, który zdaje się być niemalże identyczny. Dzięki nowemu wyzwaniu na TikToku, jakim jest #accentchallenge, swój talent światu pokazała pewna internetowa twórczyni, która zaśpiewała w sieci, jak Billie Eilish! Uderzające podobieństwo wokalne już na ESKA.pl!

Billie Eilish rośnie konkurencja! Okazuje się, że w jednej z najpopularniejszych w dobie internetu aplikacjach, a mowa tutaj oczywiście o TikToku znajduje się profil pewnej, tajemniczej dziewczyny, która jest niezwykle utalentowana wokalnie! Brooke Sause, bo tak nazywa się wyżej opisana młoda artystka 28 lipca 2020 wzięła udział w popularnym na chwilę obecną wyzwaniu na TikToku, które nazwa się #accentchallenge i polega na wypowiadaniu słów z jakimś narzuconym wcześniej akcentem. Brooke jednak wzięła udział w wyzwaniu w trochę innym stylu i nagrała filmik, w którym śpiewa fragmenty najpopularniejszych piosenek Billie Eilish. Fani dziewczyny nie mogą wyjść z zachwytu i uwierzyć w podobieństwo głosu pomiędzy Brooke, a Billie. Jej filmik zebrał ponad pół miliona wyświetleń, co przyniosło jej ogromną popularność. Warto zaznaczyć, że jej profil składa się obecnie z 58 tysięcy osób obserwujących, ale z pewnością po tym nagraniu stanie się o wiele bardziej popularny. 

Billie Eilish ma sobowtóra

Billie Eilish mogłaby spokojnie nagrać z nią duet! Brooke Sause śpiewa, jak popularna wokalistka, o której głośno jest na całym świecie! Czy TikTok i uderzające podobieństwo wokalne może przynieść dziewczynie sławę na miarę kariery Billie Eilish? 

Najnowsze