Szczyl prezentuje kolejny singiel. Znamy też nazwę debiutanckiego albumu

2021-06-09 15:08 Adrian Rybak
Szczyl
Autor: Universal Music Polska

Szczyl wydał kolejną piosenkę. - Czasem życie się uśmiechnie, mamy siebie, a nie sześć zer - śpiewa Szczyl w swoim najnowszym singlu Hiphopkryta zapowiadającym debiutancki album artysty. Teledysk w reżyserii Krzyśka Grajpera prezentuje beztroski klimat Polskiej Florydy. Jak będzie nazywał się album artysty?

Hiphopkryta to drugi oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment. Za produkcję muzyczną tego utworu odpowiada Magiera. Niepowtarzalny teledysk pełen sobowtórów Szczyla to dzieło jednego z najbardziej docenianych reżyserów w branży - Krzyśka Grajpera. Przy okazji premiery teledysku Szczyl ogłosił w swoim mediach społecznościowych tytuł jego nadchodzącego albumu. Debiutancki krążek artysty nazywać będzie się Polska Floryda. Tytuł nawiązuje do Trójmiasta, z którego pochodzi Szczyl i w którym odbyły się zdjęcia do teledysku Hiphopkryta. Singiel dostępny jest już we wszystkich platformach streamingowych. Czy nowy singiel Szczyla okaże się sukcesem? Przekonamy się niedługo.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021

Szczyl - kim jest?

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór Druga dekada, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single Banda i Toast Toast świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. Razem z ogłoszeniem dołączenia do wytwórni, artysta zapowiedział swój pierwszy oficjalny singiel Anastazja, stworzony we współpracy z Tymkiem. W czerwcu ogłosił, że jego nadchodzący krążek będzie nosić tytuł Polska Floryda. Premiera singla Hiphopkryta promującego album odbyła na 9 czerwca.

Najnowsze