Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - odcinek 1. Jakie piosenki usłyszymy?

2020-02-02 13:37 MK
Szansa na Sukces
Autor: YouTube/TVP VOD

Wybór polskiego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 z pewnością wzbudzi wiele emocji. Jak już wiadomo, możliwość reprezentowania naszego kraju otrzyma uczestnik, który zaskarbi sobie zarówno sympatię jurorów, jak i widzów programu Szansa na Sukces. Czyje piosenki usłyszymy w pierwszym odcinku show dedykowanym Eurowizji 2020? Sprawdź na ESKA.pl już teraz!

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - piosenki, jakie wykonają w programie uczestnicy to zawsze wielkie zaskoczenie, również dla nich samych. Od pierwszego odcinka, show opiera się na tych samych zasadach. Prowadzący losuje dla uczestnika utwór, a ten musi jak najlepiej poradzić sobie z jego wykonaniem.

W najbliższych odcinkach Szansy na Sukces, stawka będzie naprawdę wysoka. Uczestnik, który wygra, będzie bowiem reprezentował nasz kraj podczas największego konkursu muzycznego na całym świecie, czyli na Eurowizji. O tym, by reprezentant był wybierany w legendarnym programie, organizatorzy zdecydowali po zwycięstwie Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019.

Występy starających się o zwycięstwo, oceniać będzie wyjątkowe jury, złożone z artystów, mających już doświadczenie z eurowizyjną sceną. Mowa oczywiście o Cleo, Michale Szpaku i Gromee'em, którzy reprezentowali nasz kraj w ubiegłych latach. W odcinku finałowym, o wyborze przedstawiciela Polski w konkursie decydować będą również widzowie.

Szansa na Sukces - odcinek pierwszy. Lista piosenek

Specjalne odcinki Szansy..., emitowane pod szyldem Eurowizja 2020, zabiorą widzów w podróż po największych eurowizyjnych hitach. Jak Eurowizja, to i ABBA. To właśnie dzięki udziałowi w tym konkursie, cały świat usłyszał o czwórce Szwedów, którzy następnie zaskakiwali coraz to większymi hitami. W pierwszym odcinku Szansy na Sukces, widzowie usłyszą interpretacje następujących kawałków.

  • Mamma Mia
  • Dancing Queen
  • Voulez Vous
  • Gimmie Gimmie Gimmie (A Man After Midnight)
  • Knowing Me, Knowing You
  • Waterloo
  • SOS
Najnowsze