Sylwia Grzeszczak - Liber

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Sylwia Grzeszczak i Liber znowu łączą siły? Ten wpis mówi wiele o ich relacji

2023-12-11 8:45

Sylwia Grzeszczak i Liber są znakomitym przykładem tego, że nie wszystkie medialne rozstania muszą kończyć się kłótnią i aferą, w którą zaangażowani są nie tylko fani, ale także największe portale plotkarskie. Choć para oficjalnie potwierdziła już że ich romantyczna relacja dobiegła końca, to najnowsza wiadomość, którą podzieliła się artystka napawa wielkim optymizmem.

Pod koniec września media obiegła wiadomość, która wywołała ogromne poruszenie. Jedna z najgorętszych i najpopularniejszych par polskiego show biznesu poinformowała o tym, że nie jest już razem. Sylwia Grzeszczak i Liber tworzyli szczęśliwe małżeństwo, którego owocem jest niemal 8-letnia Bogna, jednak po prawie dziewięciu latach podjęli decyzję o zakończeniu związku. Na instagramie autorki takich hitów jak "Sen o przyszłości" czy "Księżniczka" pojawiło się wówczas oświadczenie, w którym przyznała, że wraz z Marcinem Piotrowskim, znanym jako Lber, rozstaje się w dobrych stosunkach i nie ma mowy o jakiejkolwiek nienawiści.

Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie!

W ten sposób rozwiała potencjalne plotki dotyczące ewentualnego konfliktu. Teraz, po niemal trzech miesiącach raz jeszcze odniosła się do sprawy dając fanom ogromną nadzieję na powrót.

Sylwia Grzeszczak o nowym singlu, sanah i Idolu

Sylwia Grzeszczak - Liber

Serca fanów Sylwii i Libera zabiły mocniej. Wszystko ze względu na wpis, który pojawił się w mediach społecznościowych artystki. Jasno wynika z niego, że para zajmuje się kolejnym, wspólnym projektem. Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego singla Sylwii. premiera "Motyli" odbędzie się już w styczniu. Podczas Q&A na profilu gwiazdy fani zasypali ją pytaniami dotyczącymi tego, kto jest autorem słów. Okazuje się, że kawałek powstał przy współpracy z Liberem. Choć para rzeczywiście zapowiadała, że rozstanie nie oznacza zakończenia wspólnych projektów i pracy, to jedynie nieliczni uważali, że uda im się dotrzymać słowa. Gratulujemy Sylwii i Marcinowi odpowiedzialnego podejścia i życzymy dalszych sukcesów!