Sylwester Polsat

i

Autor: Materiały prasowe Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021/22 - Justin Bieber. Jak wygrać bilety na polski koncert gwiazdora pop?

2021-12-31 10:56

Sylwestrowa Moc Przebojów na Polsacie będzie pełna niespodzianek! Jedną z nich są bilety na koncert Justina Biebera, które od wielu tygodni są już nie do zdobycia. Wszystkie rozeszły się zaledwie w kilka godzin, teraz będzie można je wygrać!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021/22 - Justin Bieber. Jak wygrać bilety na polski koncert gwiazdora pop? Wspaniała zabawa przy największych hitach polskich i zagranicznych to nie wszystko, czego widzowie mogą się spodziewać w sylwestrowy wieczór w Polsacie. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów - Sylwestra Szczęścia, gwiazdy światowej muzyki złożą widzom specjalne życzenia i rozdadzą prezenty. Życzenia popłyną od zespołów Kiss i Scorpions, a także Andrei Bocellego. Widzowie obecni na Stadionie Śląskim będą też mogli zdobyć bilety na polskie koncerty tych artystów, które zaplanowane są na 2022 rok. To jednak nie koniec niespodzianek! Pojawi się również szansa na zdobycie wejściówek na koncert Justina Biebera.

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39

Sylwester na Polsacie - Jak wygrać bilety na koncert Justina Biebera?

Widzowie, którzy będą obecni na Stadionie Śląskim w Chorzowie dostaną szansę wygrania biletów na koncerty, które odbędą się w 2022 roku. Do zdobycia będą także bilety na koncert Justina Biebera. To prawdziwy rarytas dla milionowej rzeszy fanów wokalisty, bo choć koncert przewidziany jest na marzec 2023 roku, bilety od wielu tygodni są już nie do zdobycia, a nawet rozeszły się już jednego dnia. Jak zdobyć bilety dowiemy się dokładnie podczas sylwestrowego wydarzenia, które będzie transmitowane na Polsacie od 20.00.