Sylwestrowa Moc Przebojów 2016: kto wystąpi? Lista gwiazd!

2016-12-20 12:11

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 - zobacz sport i listę gwizd zabawy sylwestrowej, na która do Katowic zaprasza Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów zagra już 31 grudnia o 20.00 po raz 10 w historii. Na wielkiej multimedialnej scenie w Katowicach zobaczymy 100 wykonawców, wśród których nie zabraknie wielkich gwiazd polskiej piosenki. Cześć z nich wzięła udział w realizacji spotu zapowiadającego ten niecodzienny koncert. Tym razem będziemy bawić się w rytmie najnowszych hitów i przebojów z lat 80.

Na scenie wystąpią m.in.  W tym roku ostatnie godziny starego i pierwsze nowego roku spędzimy na ogromnej multimedialnej scenie w doborowym towarzystwie topowych polskich wykonawców: Beaty Kozidrak i Bajmu, Sylwii Grzeszczak,  Ewy Farnej, Bednarka, Eneja, Eweliny Lisowskiej, Adama Asanova i zespołu Piersi, Golec uOrkiestry, Zbigniewa Wodeckiego, IRY, Grzegorza Hyżego, Sarsy, Michała Wiśniewskiego, Wojtka Łuszczykiewicza i zespołu Video, Natalii Szroeder, grupy Boys, Blue Cafe, Feela, Sami, Pięknych i Młodych i Andrzeja Cierniewskiego. Gwiazdą zagraniczną koncertu będzie Thomas Anders wokalista  Modern Talking. Zobaczcie pełen gwiazd spot Sylwestrowej Mocy Przebojów.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze