Sylwester Warszawa 2019/20 – PROGRAM. Kto wystąpi na imprezie TVN?

2019-12-31 19:45 kw
Sylwester TVN
Autor: Jan BIELECKI/East News

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Już teraz warto zaplanować tę wyjątkową noc. Do wyboru mamy domówkę ze znajomymi i rodziną, eleganckie bale, imprezę w klubie lub koncerty organizowane przez największe miasta w Polsce. W tym roku, Warszawa po raz kolejny organizuje miejską imprezę sylwestrową, podczas której wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl program Sylwestra TVN.

Sylwester Warszawa 2019/20 – PROGRAM. Kto wystąpi na imprezie TVN? Sylwester w Warszawie do 2016 roku organizowany był na placu Defilad, pod Pałacem Kultury i Nauki. W 2017 roku impreza została przeniesiona na Plac Bankowy. W tym roku, stołeczna zabawa sylwestrowa również odbędzie się właśnie w tym miejscu. Warszawiacy mogą być pewni, że w tę wyjątkową noc nie zabraknie najlepszej muzyki w wykonaniu największych gwiazd muzycznych. W ubiegłym roku na warszawskiej scenie wystąpili tacy artyści jak Ania Karwan, Blue Cafe, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny czy też Sławek Uniatowski. Zaśpiewali oni swoje najpopularniejsze utwory, porywając publiczność do tańca. Niewątpliwie Sylwester TVN to świetna okazja na spędzenie czasu z najbliższymi, pod gołym niebem i wspólne pożegnanie 2019 roku. Kto wystąpi na Sylwestrze w Warszawie? Już teraz na ESKA.pl podrzucamy program imprezy.

Sylwester Warszawa 2019/20 – PROGRAM

Mieszkańcy Warszawy jak co roku będą mieli okazję bawić się przy największych polskich oraz zagranicznych hitach. Wiadomo już, że na placu Bankowym wystąpi Edyta Górniak. Oprócz niej na scenie pojawią się: Ania Karwan, Sylwia Grzeszczak, Liber, Bajm, Perfect, Baranovski, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska oraz Aleksandra Gintrowska. 

Stołeczna impreza potrwa aż 5 godzin. Zamiast fajerwerków ponownie zobaczymy nowoczesny pokaz świetlny.

Najnowsze