Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: GWIAZDY. Kto wystąpi w Zakopanem 31 grudnia?

i

Autor: TVP Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: GWIAZDY. Kto wystąpi w Zakopanem 31 grudnia?

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: GWIAZDY. Kto wystąpi w Zakopanem 31 grudnia?

2021-12-29 11:53

Ponad 30 artystów, gorące hity w wykonaniu polskich i światowych gwiazd! Wyjątkowy Sylwester Marzeń z Dwójką już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20:00 w TVP2. Kto wystąpi, podczas sylwestra w TVP? Mamy pełną listę.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: kto wystąpi na sylwestrze TVP? To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok w zimowej stolicy Polski, do której po rocznej przerwie powraca Sylwester Marzeń z Dwójką. Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen. Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 to spektakularne widowisko podczas, którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy. 

Sylwester 2021 Polsat - gdzie się odbędzie i kto wystąpi? [MIEJSCE, GWIAZDY]

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: gwiazdy

Królewskie insygnia podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką dzierżyć będzie legenda polskiej estrady, bohaterka biograficznego filmu dokumentalnego zrealizowanego przez telewizję publiczną Maryla. Tak kochałam, trenerka trzeciej edycji hitowego show z udziałem seniorów The Voice Senior, którego premiera już 1 stycznia 2022 r. o godz. 20:00 w TVP2, autorka wielu przebojów i wyjątkowa osobowość, Maryla Rodowicz.

Tego wieczoru na roztańczonej sylwestrowej scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd oraz ich największych przebojów. Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką usłyszymy m.in.: Jasona Derulo, Zenona Martyniuka, Roxie Węgiel, Sławomira, Thomasa Andersa, Boys, Darię, Pięknych i Młodych, Rafała Brzozowskiego, Karolinę Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kubę Szmajkowskiego, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Telewizja Polska do wspólnej zabawy zaprosiła także Julio Iglesiasa Juniora.

O doskonałą atmosferę zadbają: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Sonda
Jakie plany na tegorocznego Sylwestra?