Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: GWIAZDY. Kto wystąpi w Zakopanem 31 grudnia?

i

Autor: TVP Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: GWIAZDY. Kto wystąpi w Zakopanem 31 grudnia?

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: GWIAZDY. Kto wystąpi w Zakopanem 31 grudnia?

2021-12-29 11:53

Ponad 30 artystów, gorące hity w wykonaniu polskich i światowych gwiazd! Wyjątkowy Sylwester Marzeń z Dwójką już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20:00 w TVP2. Kto wystąpi, podczas sylwestra w TVP? Mamy pełną listę.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: kto wystąpi na sylwestrze TVP? To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok w zimowej stolicy Polski, do której po rocznej przerwie powraca Sylwester Marzeń z Dwójką. Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen. Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 to spektakularne widowisko podczas, którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy. 

Sylwester 2021 Polsat - gdzie się odbędzie i kto wystąpi? [MIEJSCE, GWIAZDY]

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021: gwiazdy

Królewskie insygnia podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką dzierżyć będzie legenda polskiej estrady, bohaterka biograficznego filmu dokumentalnego zrealizowanego przez telewizję publiczną Maryla. Tak kochałam, trenerka trzeciej edycji hitowego show z udziałem seniorów The Voice Senior, którego premiera już 1 stycznia 2022 r. o godz. 20:00 w TVP2, autorka wielu przebojów i wyjątkowa osobowość, Maryla Rodowicz.

Tego wieczoru na roztańczonej sylwestrowej scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd oraz ich największych przebojów. Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką usłyszymy m.in.: Jasona Derulo, Zenona Martyniuka, Roxie Węgiel, Sławomira, Thomasa Andersa, Boys, Darię, Pięknych i Młodych, Rafała Brzozowskiego, Karolinę Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kubę Szmajkowskiego, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Telewizja Polska do wspólnej zabawy zaprosiła także Julio Iglesiasa Juniora.

O doskonałą atmosferę zadbają: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Sonda
Jakie plany na tegorocznego Sylwestra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE