Sylwester 2016 we Wrocławiu bez TVP 2!

2016-10-10 15:45

Sylwester 2016 we Wrocławiu tym razem bez udziału TVP 2. Transmisję, z którego miasta zatem zobaczymy w TV? Odpowiedź na ESKA.pl

Sylwester 2016 we Wrocławiu już bez TVP 2! W piątek 7 października Urząd Miejski Wrocławia poinformował, że najbliższą imprezę sylwestrową zorganizuje samodzielnie pod hasłem "Sylwester we Wrocławiu. Z Wrocławiem". Oznacza to, że ze współpracy przy organizacji noworocznego koncertu wycofuje się TVP 2. Stacja sylwestrową imprezę z Wrocławia emitowała od 2005 roku.

Sylwester 2017 Wrocław

Rezygnacja TVP 2 była ogromnym zaskoczeniem dla władz Wrocławia. - Dwójka mnie o tym nie powiadomiła, czym jestem nieco zdziwiony. Dowiedziałem się, że skasowali wszystkie rezerwacje hotelowe oraz że odbyły się spotkania produkcyjne dotyczące nie Wrocławia - powiedział Radiu Wrocław prezydent miasta Rafał Dutkiewicz. Dodatkowo wszystko wskazuje na to że TVP 2 pokaże w tym roku imprezę sylwestrową z Torunia, z kolei impreza we Wrocławiu ma zmienić formułę i być inspirowana wydarzeniami związanymi z Europejską Stolicą Kultury.

Najnowsze