Święta z Ewą Farną: nie ma Świąt bez Pretty Woman i Sam w Domu [VIDEO]

2013-12-20 15:31

Ewa Farna - jak wyglądają Święta u jurorki X Factora 4? Farna śpiewa kolędy, pomaga mamie w kuchni i ogląda m.in. Sam w Domu i Pretty Woman.

Ewa Farna zdradziła ESKA.pl jak wyglądają u niej Święta. Opowiedziała nam o tym, co u niej się je, kto śpiewa kolędy i kto przygotowuje całą tą wielką kolację. Dowiedzieliśmy się też, co Ewa chciałaby dostać od świętego Mikołaja i z kim najchętniej ubrałaby choinkę.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe hity 2013!

ESKA.pl: Jak spędzasz Święta? Czy w tym dniu śpiewa się u Ciebie kolędy?


Ewa Farna: Święta spędzam zawsze z rodzinka, uwielbiam ten czas. Śpiewamy kolędy, jem tradycyjne potrawy, mamy choinkę, są też prezenty, ale najważniejsze jest to, że jesteśmy razem. Czuję zawsze miłość, spokój i przepiękna atmosferę w domu.

ESKA.pl: A jak wyglądają u Ciebie same przygotowania do tego rodzinnego wydarzenia?

Ewa Farna: Nie lubię przygotowywać się, bo często ludzie latają za zakupami 23 grudnia, a nie wczuwają się w atmosferę Świąt. Ja zaś lubię poczuć tę atmosferę. Dlatego staram się wszystko robić na spokojnie. Wraz z rodziną ubieram choinkę, sprzątam, pomagam mamie w gotowaniu, pakuję prezenty, idę z psem na spacer i oglądam filmy takie jak: Sam w Domu i Pretty Woman.

ESKA.pl: Jakiej według Ciebie potrawy nie może zabraknąć na wigilijnym stole?

Ewa Farna: Mamy trochę inne zwyczaje bardziej czeskie. Zatem u mnie na stole nie może zabraknąć karpia, ziemniaczanej sałatki, kapusty z chlebem, zupy rybnej oraz grochowej i grzanek.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!

ESKA.pl: Ulubiona kolęda i dlaczego?


Ewa Farna: Bóg się rodzi. Nie wiem dlaczego akurat ta kolęda. Chyba to wynika z tego, że lubię jak jest poważna, wielka i piękna melodia. Lubię jak jest wykonywana chóralnie, brzmi to tak wzniośle.

ESKA.pl: Co chciałabyś dostać od świętego Mikołaja?

Ewa Farna: Zdrowie dla mnie i całej rodziny!

ESKA.pl: Z którą zagranicznych gwiazdą chciałabyś ubrać choinkę i dlaczego?

Ewa Farna: Może z Pink? Myślę, że byłaby nieźle pokręcona.

Ewa Farna - Ulubiona Rzecz