Suicide Squad: trailer, soundtrack, fabuła. 5 faktów o filmie Legion samobójców

2016-08-02 14:24
Suicide Squad: trailer, soundtrack, fabuła. 5 faktów o filmie Legion samobójców
Autor: fot. YouTube/Warner Bros. Pictures screen z filmu Suicide Squad - Official Trailer 1 [HD]

Suicide Squad: zwiastun i piosenki z filmu znajdziecie w jednym miejscu! Z okazji premiery filmu Legion samobójców na ESKA.pl podrzucamy Wam 5 najważniejszych faktów! >>

Suicide Squad: trailer, soundtrack, fabuła. Te trzy kwestie najbardziej ciekawią fanów tego tytułu. Interesujący jest również fakt, kto zagra w Suicide Squad? Otóż w produkcji główną rolę zagrają m.in.: Will Smith, Cara Delevingne, Margot Robie czy m.in. Jared Leto. Na ekranach kin zobaczycie ich już od 5 sierpnia. W związku z tym z okazji premiery filmu Legion samobójców postanowiliśmy na ESKA.pl wybrać dla Was 5 najważniejszych faktów na jego temat. Dzięki nim na pewno będzie chcieli iść do kina!

Suicide Squad trailer

Zwiastuny filmu Suicide Squad pojawiają się na oficjalnym kanale Warner Bros. Pictures. Te, które przyciągnęły naszą uwagę podrzucamy poniżej:

Suicide Squad soundtrack

Piosenki z filmu Legion samobójców są świetnym wypełnieniem kinowej produkcji. Tutaj zobaczycie >> Suicide Squad - Soundtrack. Na albumie znajdziemy różne gatunkowo utwory m.in. hit Twenty One Pilots, Skrillexa, Skylar Grey, Eminema oraz Lil Wayne'a!

 

Suicide Squad fabuła

O czym jest Suicide Squad? Sprawdziliśmy to specjalnie dla osób, które nie mogą się zdecydować czy chcą iść do kina. Film opowiada o zespole, który składa się z najbardziej zagrażających Super Złoczyńców. Rząd zapewnia im najpotężniejszą broń, by pokonać niezwyciężoną istotę. Osoby wybrane do Legionu w pewnym momencie odkrywają, że nie zostali wybrani, by odnieść sukces, a jedynie dlatego, że są niepotrzebni. Czy wspólnymi siłami wykonają misję z powodzeniem? Dowiecie się 5 sierpnia! 

Suicide Squad 5 faktów

 

  1. Warto obejrzeć płytę, ponieważ za reżyserię i scenariusz odpowiada David Ayer, twórca takich produkcji, jak: Furia, Bogowie ulicy czy m.in. Szybcy i wściekli!
  2. W filmie usłyszymy najlepsze i największe muzyczne produkcje! Ich autorami są m.in. Lil Wayne, Skrillex czy Twenty One Pilots
  3. Na ekranie zobaczymy plejadę najlepszych aktorów. W obsadzie filmu znaleźli się: Will Smith, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Cara Delevingne, Jai Courtney oraz Jared Leto!
  4. Film Suicide Squad otrzymał dwie nagrody na ceremonii Teen Choice Awards 2016!
  5. W polskiej wersji głosem Jokera (Jareda Leto) będzie... Borys Szyc!

Jesteście zaskoczeni doborem aktorów? A może innym faktem dotyczącym Legionu samobójców? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze