Stylówka za 30 tysięcy! Ile polska młodzież wydaje na ubrania?

2020-02-12 11:09 MK
Screen z filmu czuuXa
Autor: YouTube/czuuX

Zastanawialiście się kiedyś, ile nastolatkowie w Polsce wydają na swoje ubrania? Postanowił to sprawdzić popularny w sieci youtuber czuuX. Kwoty, jakie prezentowali kolejno widzowie chłopaka mogą zwalić was z nóg! Kurtka za 9 tysięcy, buty za 7 tysięcy... To zaledwie początek! Sprawdźcie, ile wyniósł najdroższy outfit już teraz na ESKA.pl.

czuuX - seria How much is your outfit na kanale młodego youtubera cieszy się bardzo dużą popularnością. Cała akcja polega na tym, że Piotr Czupryn, bo tak naprawdę nazywa się twórca internetowy, jedzie do któregoś z polskich miast, a chętni widzowie opowiadają przed mu kamerą, ile kosztowała każda z rzeczy, które mają na sobie. Po namowach fanów swojego kanału, czuuX zdecydował się na nagranie kolejnego odcinka How much is your outfit w Warszawie. Jak można się było spodziewać, zainteresowanych wystąpieniem w nowym filmiku youtubera nie brakowało. Chłopak spotkał się ze swoimi widzami pod jedną z największych galerii handlowych w stolicy, usytuowanej w ścisłym centrum, tzn. pod Złotymi Tarasami.

Nastolatkowie, którzy przyszli na spotkanie z czuuXem ochoczo prezentowali kolejne części swojej garderoby. Poza odzieżą wierzchnią, chłopcy uwzględniali również akcesoria, takie jak portfele, plecaki czy też biżuterię. Oczywiście, zdecydowana większość z nich wyprodukowana była przez światowej sławy marki, uznawane za luksusowe. Ile kosztował najdroższy z outfitów?

Outfit za 30 tysięcy! Ile wydają nastolatkowie?

Po zakończeniu nagrywania vloga, sam czuuX przyznał, że "Warszawa była gruba, jeśli chodzi o sumy". Trzeba przyznać, że kwoty wypowiadane przez bohaterów nagrania przyprawiają o zawrót głowy. Najdroższy ze wszystkich outfitów kosztował 31 300 złotych, natomiast najtańszy 962 złote. Nastolatkowie najwięcej wydają na kurtki, buty oraz akcesoria.

Jak można się było spodziewać, wideo spotkało się z krytyką ze strony internautów. - Naprawdę ludzie nie ośmieszajcie się i nie przynoście plecaków wypchanych ciuchami lub butami jak ten typ; Ten film tylko udowadnia, że za pieniądze klasy się nie kupi - piszą.

Najnowsze