Steven Seagal śpiewa! Posłuchaj piosenki aktora kina akcji na ESKA.pl [VIDEO]

2014-06-29 14:51

Steven Seagal to znany aktor kina akcji. Okazuje się, że poza występami w filmach i sztukami walki gwiazdor pasjonuje się muzyką. Aktor śpiewa, gra na gitarze i nawet nagrał parę płyt. Posłuchaj muzycznej twórczości Stevena Seagala na ESKA.pl!

Co ma wspólnego Steven Seagal z Jaredem Leto i Hugh Lauriem? Okazuje się, że gwiazda kina akcji, podobnie jak jego koledzy aktorzy, również zajmuje się muzyką. Posłuchaj piosenek Stevena Seagala na ESKA.pl!

Steven Seagal to znany aktor filmów akcji. Okazuje się, że poza aktorstwem i sztukami walki jak aikido, Seagal pasjonuje się muzyką. Aktor gra na gitarze, a jego piosenki były wykorzystywane w filmach z jego udziałem (np. W Stronę Słońca i Terrorysta). W 2005 artysta opublikował swoja pierwszą płytę Songs from the Crystal Cave, która jest mieszanką popu, country i bluesa. Na tym albumie znalazł się m.in. duet ze Stevie Wonderem.

Druga płyta Stevena Seagala nosi tytuł Mojo Priest i ukazała się w kwietniu 2006 roku. Seagal promował materiał latem 2006 na trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych i Europie. Występował ze swoim zespołem o nazwie Thunderbox.


Steven Seagal- Girl it's alright
RC


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze