Stefan Hula - wiek, dzieci, instagram, żona, wzrost, wykształcenie, ojciec

2019-01-13 17:25
Stefan Hula
Autor: fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER EAST NEWS Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich Zakopane 2018

Stefan Hula zachwyca swoją formą i jest ważnym skoczkiem w naszej kadrze! Kim jest wieloletni reprezentant Polski w skokach narciarskich? Karierę poznacie na ESKA.pl!

Stefan Hula - wiek, dzieci, instagram, żona, wzrost, wykształcenie, ojciec - informacje na temat wieloletniego reprezentanta Polski w skokach narciarskich ciekawią wiele osób. Kim jest Stefan Hula? Po konkursie w Zakopanem, chyba nikt nie zadaje tego pytania. Po wielu latach kariery, to właśnie na Wielkiej Krokwi w 2018, miał szansę pierwszy raz zająć 1. miejsce w Pucharze Świata! Niestety, ostatecznie zmagania zakończył na czwartej pozycji.

Stefan Hula - wiek

Ile lat ma Stefan Hula? Zawodnik urodził się 29 września 1986 roku w Szczyrku, w 2018 roku skończy więc 32 lata. Starszy w reprezentacji Polski w skokach (o osiem miesięcy), jest tylko Piotr Żyła.   

Stefan Hula - dzieci

Stefan Hula wspólnie ze swoją żoną, Marceliną, wychowują dwie córki. Często o tym, jak spędzają czas w rodzinnym gronie dowiadujemy się z serwisów społecznościowych skoczka.

Stefan Hula - Instagram

Stefan Hula na Instagramie ma nick @stefek.hula. Liczba obserwujących jego profil stale rośnie. Pod koniec stycznia ponad 31 tysięcy osób kliknęło przycisk "obserwuj". Skoczek sam śledzi znane postaci ze świata formuły 1 tj. Lewis Hamilton, Nico Rosberg, Fernando Alonso, Daniel Ricciardo.

Stefan Hula - wzrost

Ile wzrostu ma Stefan Hula? Jeden z najniższych skoczków w naszej reprezentacji. Stefan ma 174 centymetrów.  

Stefan Hula - wykształcenie

Stefan Hula ma wyższe wykształcenie, ale nie wiadomo, jaki kierunek studiował.

Stefan Hula - ojciec

Ojciec Stefana Huli ma tak samo na imię, jak jego syn! Tata skoczka, Stefan Marian Hula, urodził się 12 września 1947 roku w Szczyrku. To brązowy medalista z Falun (1974) w kombinacji norweskiej. 

Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice

Autor: brak danych

  Dawid Kubacki - wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice - to informacje, które najbardziej interesują internautów i fanów skoków narciarskich. Polski skoczek urodzony w Nowym Targu zaskoczył swoją formą podczas Turnieju Czterech Skoczni 2018

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze