Spotify - podsumowanie. Jak sprawdzić swoje ulubione hity roku i dekady?

2019-12-05 18:16
Spotify
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Najwyższe miejsce zestawienia najpopularniejszych artystów w Polsce ponownie zajmuje Taco Hemingway. Tuż za nim ulokowali się Bedoes oraz Tymek. Czołówka listy Spotify Wrapped 2019 wyraźnie pokazuje, że w bieżącym roku Polacy najchętniej słuchali… rodzimych raperów. A czego najczęściej słuchałeś ty? Sprawdź już teraz!

Podsumowanie roku #SpotifyWrapped pokazuje, że w 2019 roku ponad 248 milionów ludzi na całym świecie słuchało i odkrywało albumy, piosenki, artystów, playlisty i podcasty. Nadchodzący rok 2020 to również idealna okazja, by spojrzeć wstecz i sprawdzić, najpopularniejsze pozycje ostatnich dziesięciu lat! Wśród 10 najczęściej słuchanych artystów w Polsce tylko dwóch pochodziło z zagranicy. Po raz kolejny na #1 miejscu uplasował się Taco Hemingway, który nie zwalnia tempa i bije kolejne rekordy. Ostatni album artysty Pocztówka z WWA, Lato '19 znajduje się wśród trzech najpopularniejszych albumów na platformie. Drugie miejsce w kategorii najpopularniejszych artystów zajmuje młody raper Borys Przybylski, znany jako Bedoes, którego album pod tytułem Kwiat polskiej młodzieży zajął pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu najpopularniejszych albumów w Polsce. Na trzecim miejscu Tymek - artysta, który równocześnie zdominował listę 10 najpopularniejszych piosenek z takimi hitami jak Język ciała, Rainman oraz Poza kontrolą. Amerykańska piosenkarka Billie Eilish depcze po piętach lokalnym twórcom, zajmując czwarte miejsce wśród ulubionych artystów polskich użytkowników Spotify.

Spotify Wrapped - jak sprawdzić?

Już teraz, każdy użytkownik Spotify może sprawdzić swoje spersonalizowane podsumowanie z informacjami o artystach, utworach, gatunkach muzycznych i podcastach, których najczęściej słuchał, a także poznać inne fakty, takie jak czas spędzony na słuchaniu muzyki i liczbę polubionych utworów. Po raz pierwszy słuchacze mogą uzyskać także dostęp do własnego podsumowania bezpośrednio w aplikacji Spotify na telefonie komórkowym i tablecie. Otwierając Spotify, na samej górze pojawia się możliwość zobaczenia swojego podsumowania. Można je również sprawdzić za pośrednictwem strony internetowej spotify.com/wrapped.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze