Kamil Bednarek

i

Autor: Tomek Kamiński/materiał prasowy

Sound’N’Grace i Kamil Bednarek we wspólnej piosence. Fani są zachwyceni

2021-04-16 15:42

Po krótkiej przerwie Sound’n’Grace wracają z kolejną muzyczną nowością. Stworzony we współpracy z Kamilem Bednarkiem utwór Nasz Ślad pochodzi z ostatniego albumu zespołu o nazwie Początek. Współautorem muzyki jest Josef Hedinger - amerykański kompozytor i wokalista, a produkcją zajął się Michał Kush. Fani, którzy już wydzieli i słyszeli wynik współpracy chóru i Kamila Bednarka są zachwyceni!

W sieci można już obejrzeć teledysk i posłuchać najnowszej piosenki Kamila Bednarka i Sound’N’Grace. Utwór Nasz ślad, który swoją premierę miał 15 kwietnia 2021 roku zajął już 39. miejsce w karcie na czasie. Świadczy to o wielkim zachwycie fanów chóru i artysty. 

Kamil Bednarek i Sound’N’Grace - Nasz Ślad 

Kamil Bednarek i Sound’N’Grace właśnie skończyli pracę nad piosenką Nasz Ślad. - Nagrywając ten utwór nie sądziliśmy, że jego wydźwięk nabierze dodatkowej mocy w dzisiejszych czasach. Pandemia wówczas miała trwać parę tygodni, a realia są takie, że kultura zdążyła już poryć się grubą warstwą kurzu. Zamknięci jako pierwsi, otwierani ostatni… Czujemy, że emocje, które zdążyły się w nas zdążyły się nagromadzić, w końcu muszą znaleźć wentyl, bo się po prostu udusimy – mówią Sound’n’Grace. 

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Utwór Nasz Ślad znalazł się na wydanej w ubiegłym roku płycie Początek, wraz z jego premierą zespół Sound’n’Grace otworzyli nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem.

Kamil Bednarek i Sound’n’Grace - teledysk do utworu Nasz ślad

Wspólny teledysk Kamila Bednarka i Sound’n’Grace do utworu Nasz ślad wyreżyserował Piotr Dylewski. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Celmer, Mateusza Rzeźniczaka oraz przedstawicieli różnych specjalizacji artystycznych: malarza, tancerkę, lalkarza i chór. Przysypani kurzem polegli w swoich czynnościach. Nikt już o nich nie pamięta. Dwoje młodych ludzi postanawia to zmienić.

Sonda
Piosenka Nasz ślad - co o niej sądzisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE