Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Barcelona zespołu Pectus będzie walczyć o tytuł Przeboju Roku [VIDEO]

2013-06-07 15:39

Barcelona to wielki przebój zespołu Pectus, który usłyszymy już dziś podczas pierwszego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Czy piosence uda się zdobyć tytuł Przeboju Roku? Posłuchaj Barcelona na Eska.pl.

Barcelona zespołu Pectus stanie do rywalizacji o tytuł Przeboju Roku podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Kim jest grupa Pectus, której singiel podbił polskie stacje radiowe? Pectus to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Zespół powstał w 2005 roku, a już rok później piosenką spacer udało im się wygrać rzeszowski Carpathia Festiwal.

>>>Sopot TOPtrendy 2013 - zobacz nominacje do konkursu Przebój Roku

Grupę Pectus tworzy czterech braci Szczepanik. 5 lutego 2013 ukazała się ich nowa płyta zatytułowana Siła Braci. To z niej pochodzi piosenka Barcelona. Z tej płyty pochodzi również kolejny wielki hit zatytułowany Szkoła Marzeń. Kariera grupy Pectus nabiera zawrotnego tempa. W wakacje 2013 zespół wystąpi na wielu koncertach w polskich miastach i spotka się z fanami. Dziś przekonamy się czy ich Barcelona zwycięży w konkursie na Przebój Roku Sopot TOPtrendy Festiwal 2013.

Zobacz Barcelona - PectusZobacz Siła Marzeń - PectusNie czytałeś jeszcze?

Sopot TOPtrendy 2013 - zobacz na Eska.pl relację z prób. Tak przygotowują się gwiazdy przed dzisiejszym występem!


EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze