Sanah

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Sobowtórka Sanah podbija TikToka. Brzmi identycznie jak ona!

2021-09-28 15:54

Sanah jest bez wątpienia jedną z najbardziej oryginalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Okazuje się, że jej charakterystyczny sposób mówienia został do perfekcji opanowany przez jedną z tiktokerek. Nagranie, na którym dziewczyna parodiuje sposób zamawiania kawy przez piosenkarkę, podbija sieć. Fani nie mogą uwierzyć w to, co słyszą!

Sobowtórka Sanah podbija Tik Toka. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że dziewczyna rzeczywiście brzmi dokładnie tak samo, jak odnosząca wielkie sukcesy na polskiej scenie muzycznej wokalistka. Bez wątpienia Sanah jest jedną z tych artystek, która posiada swój oryginalny styl, dzięki któremu można rozpoznać ją właściwie od razu. Publiczność pokochała Zuzę nie tylko za szybko wpadające w ucho hity, takie jak Szampan czy Ale jazz, ale również za jej uroczą osobowość. Piosenkarka bardzo często posługuje się zdrobnieniami, a teksty jej utworów łączą w sobie poezję i młodzieżowy slang. Okazuje się, że jest osoba, która doskonale potrafi naśladować Sanah. To działająca pod nickiem @napewnonienatasza tiktokerka. Twórczyni opublikowała na swoim profilu filmik, na którym wciela się w Sanah zamawiającą kawę. Sposób jej mówienia, a także dobór słów sprawiły, że wielu użytkowników aplikacji nie mogło uwierzyć, że to naprawdę nie autorka hitu etc. (na disco).

Która piosenka Sanah pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 7
Najpiękniejsze w drugim człowieku jest...

Sanah ma sobowtóra

Zamieszczone na Tik Toku nagranie zostało już obejrzane ponad milion razy oraz zdobyło ponad 160 tysięcy polubień. Internauci nie mogli uwierzyć, że głos w wideo nie został podłożony. Jako dowód tiktokerka opublikowała kolejne wideo, w którym najpierw używa swojego prawdziwego głosu, a potem zmienia go na ten w stylu Sanah. Trzeba przyznać, że jeśli potrafiłaby dodatkowo śpiewać, spokojnie mogłaby zastępować wokalistkę na koncertach. Zobaczcie sami! 

Quiz: Kto może wejść bez pozwolenia do Twojego domu, a kogo możesz nie wpuścić?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!