Sobowtórka Sanah podbija TikToka. Brzmi identycznie jak ona!

2021-09-28 15:54
Sanah
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Sanah jest bez wątpienia jedną z najbardziej oryginalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Okazuje się, że jej charakterystyczny sposób mówienia został do perfekcji opanowany przez jedną z tiktokerek. Nagranie, na którym dziewczyna parodiuje sposób zamawiania kawy przez piosenkarkę, podbija sieć. Fani nie mogą uwierzyć w to, co słyszą!

Sobowtórka Sanah podbija Tik Toka. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że dziewczyna rzeczywiście brzmi dokładnie tak samo, jak odnosząca wielkie sukcesy na polskiej scenie muzycznej wokalistka. Bez wątpienia Sanah jest jedną z tych artystek, która posiada swój oryginalny styl, dzięki któremu można rozpoznać ją właściwie od razu. Publiczność pokochała Zuzę nie tylko za szybko wpadające w ucho hity, takie jak Szampan czy Ale jazz, ale również za jej uroczą osobowość. Piosenkarka bardzo często posługuje się zdrobnieniami, a teksty jej utworów łączą w sobie poezję i młodzieżowy slang. Okazuje się, że jest osoba, która doskonale potrafi naśladować Sanah. To działająca pod nickiem @napewnonienatasza tiktokerka. Twórczyni opublikowała na swoim profilu filmik, na którym wciela się w Sanah zamawiającą kawę. Sposób jej mówienia, a także dobór słów sprawiły, że wielu użytkowników aplikacji nie mogło uwierzyć, że to naprawdę nie autorka hitu etc. (na disco).

Sanah ma sobowtóra

Zamieszczone na Tik Toku nagranie zostało już obejrzane ponad milion razy oraz zdobyło ponad 160 tysięcy polubień. Internauci nie mogli uwierzyć, że głos w wideo nie został podłożony. Jako dowód tiktokerka opublikowała kolejne wideo, w którym najpierw używa swojego prawdziwego głosu, a potem zmienia go na ten w stylu Sanah. Trzeba przyznać, że jeśli potrafiłaby dodatkowo śpiewać, spokojnie mogłaby zastępować wokalistkę na koncertach. Zobaczcie sami! 

Quiz: Kto może wejść bez pozwolenia do Twojego domu, a kogo możesz nie wpuścić?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Najnowsze