Smolasty i Białas mają drugi wspólny HIT?! Piosenka Sam powtórzy sukces Fake Love?

2020-02-13 15:15 RW
Smolasty i Białas we wspólnej piosence! Sam powtórzy sukces Fake Love?
Autor: Sam / Smolasty i Białas - Warner Music Poland Smolasty i Białas we wspólnej piosence! Sam powtórzy sukces Fake Love?

Fake Love od maja 2018 roku ma już ponad 38 milionów wyświetleń. Pierwszy wspólny kawałek Smolastego i Białasa ma już godnego następcę. Mowa o singlu Sam, który poznacie premierowo - na ESKA.pl!

Smolasty nie zwalnia tempa, po ciepło przyjętym singlu Pełnia z gościnnym udziałem Ewy Farnej, artysta wypuszcza kolejny utwór. Sam, w którym usłyszeć można Białasa, to już piąty numer zwiastujący drugi pełnoprawny album Smolastego zatytułowany Pełnia. Nowa produkcja to także pierwszy od singla Fake Love wspólny projekt z Białasem, z którym Smolasty współpracował jeszcze w undergroundowych czasach. Ich poprzedni teledysk został obejrzany prawie czterdzieści milionów razy, jak będzie teraz?

Smolasty - piosenka Sam

Sam to utwór Smolastego z gościnnym udziałem Białasa. Singiel ten zapowiada drugi pełnoprawny album artysty zatytułowany Pełnia. Za produkcję odpowiedzialny jest duet producencki MIYO. O czym jest nowa piosenka Smolastego? Przekonajcie się słuchając i oglądając teledysk:

Smolasty - płyta Pełnia

Album w różnych pakietach zamówić będzie można na www.smolasty.com. O nowej płycie, która ukaże się 9 marca (w dniu pełni), Smolasty mówi: - Pełnia to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

Najnowsze