Smolasty chodzi do klubu, a miał wychodzić na prostą! Piosenka Ratuj HITEM jak Duże oczy?

i

Autor: PrzemekPro / Warner Music Poland Smolasty chodzi do klubu, a miał wychodzić na prostą! Piosenka Ratuj HITEM jak Duże oczy?

Smolasty chodzi do klubu, a miał wychodzić na prostą! Piosenka Ratuj HITEM jak Duże oczy?

2021-12-02 12:21

Ratuj, czyli następca megahitu Duże oczy! Smolasty nie zwalnia tempa i po sukcesie z tym właśnie utworem wraca z nową propozycją. Poznajcie ją premierowo już teraz.

Smolasty w tym roku przy każdym swoim muzycznym kroku udowadnia, że cały czas zawiesza sobie coraz wyżej poprzeczkę. Mijający 2021 rok to zdecydowanie jeden z najlepszych okresów w Jego karierze. Ostatni czas to pasmo sukcesów: począwszy od wydanego w lutym mixtape'u Ghetto Playboy, przez kolejne single Oh Daddy, w którym pokazał szerszej publiczności Oliwkę Brazil, czy Duże oczy, które bezsprzecznie są jednym z największych hitów tego roku, o czym świadczą liczby: ponad 21 milionów streamów w Spotify oraz ponad 38 milionów wyświetleń na YouTube.

Sanah - koncerty Uczta Tour 2022: kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [WIOSENNA TRASA]

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

Smolasty - piosenka Ratuj

Jednak to nie koniec muzycznych atrakcji, jakie Smolasty przygotował w tym roku dla swoich fanów. Właśnie światło dzienne ujrzał nowy singiel artysty, zatytułowany Ratuj utwór dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych, a towarzyszący mu teledysk obejrzeć można na oficjalnym kanale YouTube Smolastego:

Do współpracy przy Ratuj artysta zaprosił Tribbsa, jednego z najlepszych polski producentów, efektem jest singiel, który rozgrzeje nie jeden parkiet i jest mocnym kandydatem do zagoszczenia na playlistach największych rozgłośni radiowych w Polsce.