slowez spowiada się słuchaczom. Na tego rapera trzeba zwrócić uwagę!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy slowez spowiada się słuchaczom. Na tego rapera trzeba zwrócić uwagę!

NOWOŚĆ

slowez spowiada się słuchaczom. Na tego rapera trzeba zwrócić uwagę!

2024-04-22 12:30

Możecie go znać ze współpracy z Matą, White 2115, czy z akcji SBM Starter, której był uczestnikiem. Teraz slowez rozpoczyna kolejny rozdział swojej kariery, a pierwszym krokiem na nowej drodze jest singiel "Więcej grzechów nie pamiętam", który trafił do wszystkich serwisów streamingowych. Na naszej stronie zobaczycie teledysk do jego kawałka!

Lista projektów, na których do tej pory udzielał się slowez, jest imponująca: CBW Mixtape, Hotel Maffija 3, czy album Maty „<33” to tylko wybrane z nich. Ostatnim utworem, w którym można było go usłyszeć, jest „NAGRODA NOBLA” z drugiej odsłony CBW Mixtape, w którym pojawił się także White 2115. Teraz slowez, 20-latek z Inowrocławia, wraz kawałkiem „WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM” rozpoczyna na dobre solową karierę. Mimo młodego wieku slowez odznacza się szerokim wachlarzem umiejętności i wnosi powiew świeżego, żywcem zaczerpniętego z Chicago i Atlanty powietrza na rodzimą scenę.

White 2115 nie zwalnia tempa. Po hicie "Spadająca gwiazda" wypuścił "Offwhite"!

Kizo rapuje z zespołem disco polo. Nie byliśmy gotowi na ten drill!

Slowez - nowa piosenka 2024

"Więcej grzechów nie pamiętam" to także pierwszy singiel z debiutanckiego projektu slowez, którego premiera jest zaplanowana na ten rok. Więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa będzie pojawiać się wraz z kolejnymi utworami artysty.