Slang młodzieżowy 2021: QUIZ. Pokaż, że kumasz słowa nastolatków!

2021-06-28 12:41
Slang młodzieżowy i młodzieżowe słowa roku: QUIZ. Udowodnij, że rozumiesz słowa nastolatków!
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Slang młodzieżowy i młodzieżowe słowa roku: QUIZ. Udowodnij, że rozumiesz słowa nastolatków!

Slang młodzieżowy jest coraz bogatszy o nowe sformułowania. Codziennie pojawiają się młodzieżowe słowa, które wywołują ciekawość głównie rodziców. Nie ulega wątpliwości, że język młodzieży to wciąż język emocji. Wiele osób uważa, że doskonale go zna i rozumie. Czas stanąć przed udowodnieniem, że tak właśnie jest. Rozwiążcie nasz test wiedzy już teraz na ESKA.pl!

Slang młodzieżowy i młodzieżowe słowa roku to kwestie, które nieustannie budzą ciekawość osób starszych, a w szczególności rodziców. Jak poradzić sobie z nadrobieniem zaległości i poznaniem młodzieżowych słów? Miejskie słowniki, które znajdziecie w sieci służą pomocą. Do dyspozycji są również fora internetowe lub najzwyczajniej rozmowa ze swoim dzieckiem. Mamy jednak idealną propozycję na opanowanie słów, których używają najmłodsi. Przygotowaliśmy dla was test wiedzy, który pomoże wam sprawdzić, czy znacie młodzieżowe słowa 2020. Jeśli czujecie się w tym pewnie, to udowodnijcie zdobywając komplet punktów, czyli 14 na 14!

Młodzież do tej pory korzystała ze słów odzwierciedlają wyrazicieli niektórych postaw. Dobrym tego przykładem jest na przykład szur. Jeśli chodzi o młodzieżowe słowa, które poznaliśmy w tym roku, to pojawiły się nowe nazwy osobowe oceniane negatywnie. Tu idealnie pasuje np. impostor, jako oszust. Nierzadko młodzi ludzie używają określenia rzepiara, na wzór zeszłorocznej jesieniary. Czy znacie wszystkie młodzieżowe słowa? Już teraz rozwiążcie nasz quiz:

QUIZ. Slang młodzieżowy 2021. Poprawnie odpowiesz na te srogie pytania? Krzyknij essa

Pytanie 1 z 15
Na początek coś, z perspektywy czasu, prostego. Kim jest "boomer"?
ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze