Gwiazdy

Skandalistki z tATu po latach. Julia i Lena były uwielbiane przez nastolatków! Jak dziś wyglądają i co robią?

Julia Wołkowa i Lena Katina z zespołu t.A.T.u. ponad dwadzieścia lat temu podbijały światową scenę muzyczną. Młode Rosjanki zbudowały swój wizerunek na lesbijskiej miłości, która... później okazała się udawana. Jak potoczyły się dalsze losy duetu skandalistek? Idolki nastolatków sprzed lat wyglądają dziś zupełnie inaczej!

t.A.T.u. - uwielbiany duet sprzed lat 

"Ya Soshla S Uma" i "Nas Ne Dogonyat" to najpopularniejsze piosenki kultowego przed laty zespołu t.A.T.u. Tworzyły je dwie nastolatki z Rosji: Julia Wołkowa i Lena Katina, które były idolkami nie tylko w rodzinnym kraju, ale w całej Europie. Wiele osób do dziś pamięta dwie skandalistki, które na scenie m.in. składały sobie pocałunki. Wizerunek zespołu został stworzony na bazie romantycznej relacji, łączącej Julię i Lenę. 

t.A.T.u. to projekt wymyślony przez Ivana Shapovalova. To właśnie on, w 1999 roku, ogłosił casting, który dziewczyny wygrały. Rok później powstał utwór "Ya Soshla S Uma", który opowiadał o miłości dwóch nastolatek. Julia Wołkowa i Lena Katina szturmem podbijały listy przebojów w całej Europie. Fani kochali ich piosenki i marzyli o pojawieniu się na ich koncercie. 

Julia i Lena z t.A.T.u. tylko udawały 

Szczyt popularności dziewczyn z t.A.T.u. przypadł na lata 2000- 2003. Nastolatki reprezentowały Rosję w Konkursie Eurowizji 2003, zajmując trzecie miejsce. Rok później okazało się, że Julia Volkova jest w ciąży ze swoim partnerem! Wtedy to najpopularniejszy wówczas lesbijski duet ogłosił, że uczucie między nimi było udawane i stworzone na potrzeby t.A.T.u. 

Czytaj także: Bartek Wrona był bożyszczem nastolatek! Tak dziś wygląda gwiazdor, który śpiewał słynny utwór "Kolorowe sny"

Nigdy nie powiedział, że będziemy lesbijkami. Nie pamiętam takiej rozmowy. Pamiętam tylko, że długo szukaliśmy materiału muzycznego. Przed kręceniem teledysku „Ja soszła s uma” Wania powiedział: „pocałujecie się”. Pamiętam, że Julia i ja stwierdziłyśmy, że on tylko żartuje i nie traktowałyśmy tego poważnie - wyznała Lena w obszernym wywiadzie z Ksenią Sobczak. 

Zespół kontynuował działalność, jednak tym razem Julia i Lena były na scenie przyjaciółkami, a nie partnerkami. W 2005 roku ukazał się drugi album grupy, a cztery lata później kolejny. 

Grupa t.A.T.u. w 2009 roku zawiesiła działalność, a dwa lata później definitywnie zakończyła działalność. 

Tak zmieniła się Julia Wołkowa z t.A.T.u.

Rok 2012 był tragiczny dla Julii Wołkowej, która próbowała swoich sił jako artystka solowa. Kobieta zachorowała na raka tarczycy, a operacja, którą musiała przejść, uszkodziła jej struny głosowe. 

Rosyjska gwiazda mocno zmieniła swój wizerunek, nie stroniąc od zabiegów medycyny estetycznej. Artystka sprzed lat ma 39 lat i dziś trudno rozpoznać w niej dziewczynę z t.A.T.u. Ma długie, czarne włosy i całkowicie zmieniła sposób ubierania. Julia chętnie dzieli się z fanami swoimi nowymi zdjęciami, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 360 tysięcy osób. 

Lena Katina z t.A.T.u. po latach 

Po rozpadzie zespołu artystka rozpoczęła działalność solową, jednak nigdy nie zdobyła takiej popularności, jak za dawnych czasów. Lena do dziś wspiera społeczność LGBT. 

Rudowłosa gwiazda zespołu t.A.T.u w 2022 roku wyszła za mąż za rosyjskiego milionera Dimitrija Spiridonowa. Ona i bogaty biznesmen wzięli ślub zaledwie półtora miesiąca po zaręczynach! W lipcu 2023 roku para powitała na świecie dziecko.

To drugie małżeństwo gwiazdy sprzed lat. Pierwszym mężem Leny Katiny był muzyk Sasza Kuzmanowicow, z którym ma syna. Związek rozpadł się w 2019 roku. 

Jak dziś wyglądają Julia i Lena z t.A.T.u.?

Po latach w byłych członkiniach legendarnego t.A.T.u. trudno zobaczyć nastolatki sprzed ponad dwudziestu lat. Obie panie świetnie sobie radzą w mediach społecznościowych i cieszą się dużą liczbą fanów. Zobacz w galerii, jak dziś wyglądają Julia i Lena z t.A.T.u. 

Te Polki rozkochały w sobie światowe gwiazdy! Piękności, dla których głowę stracili popularni na całym świecie celebryci