Sitek i jego Nowy Vibe! Premiera płyty na nowe otwarcie rapera

2020-09-18 14:24 Rafał Wróblewski
Sitek i jego Nowy Vibe! Premiera płyty na nowe otwarcie rapera
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Sitek i jego Nowy Vibe! Premiera płyty na nowe otwarcie rapera

Nowy Vibe, to tytuł płyty Sitka. Co trzeba wiedzieć o drugim solowym albumie wrocławskiego rapera? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Płyta Nowy Vibe dostępna jest na wszystkich platformach streamingowych oraz w dobrych sklepach muzycznych. Z okazji jej premiery pojawił się teledysk do utworu Czuję się całkiem, za którego produkcję odpowiada niezawodna ekipa 9Liter Filmy. Po blisko czterech latach od platynowego debiutu Wielkie Sny, Sitek wraca z długo wyczekiwanym materiałem!

Notowanie RAP20 - lista hitów z najnowszym polskim rapem - GŁOSUJ!

Nowy Vibe to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster. Tytuł materiału nie jest przypadkowy, pokazuje progres Sitka na wszystkich artystycznych polach. Nowy Vibe to dojrzałość, to otwarcie się na nową muzykę, to odwaga, która pcha do zmian.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sitek - płyta Nowy Vibe

Na nowym krążku każdy znajdzie coś dla siebie, materiał obfituje w potężne bangery jak: Snajper czy Idę jak, które przeplatają się życiowymi i osobistymi wersami np. w otwierającym utworze Syzyf, Stres czy Czuję się całkiem. Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek. Oprawą graficzną płyty Nowy Vibe zajęła się ekipa Full Metal Jacket.

Najnowsze