Siostry Szlachta na Eurowizji 2021? Julia i Wiktoria powalczą o udział w konkursie!

2020-12-22 14:34
Siostry Szlachta na Eurowizji 2021? Julia i Wiktoria powalczą o udział w konkursie!
Autor: Siostry Szlachta / archiwum prywatne Siostry Szlachta na Eurowizji 2021? Julia i Wiktoria powalczą o udział w konkursie!

Siostry Szlachta, czyli Julia i Wiktoria, ujawniły swój talent docierając do finału programu Szansa na Sukces Opole 2019. Młode wokalistki odpowiedziały na kilka naszych pytań. Przekonajcie się sami i jeszcze bardziej poznajcie Julię i Wiktorię!

Julia i Wiktoria Szlachta, czyli jedne z najbardziej rozśpiewanych sióstr w Polsce, odpowiedziały na pytania, które nurtowały internautów w ostatnich tygodniach. Szczególnie po premierze świątecznego utworu Pada, Pada Śnieg, który przedpremierowo mogliście poznać na ESKA.pl. Zdradziły, jaki jest ich hit roku, czy planują wydać nowe utwory, a także, co robią poza śpiewaniem. Siostry Szlachta opowiedziały również, czy planują ponownie powalczyć o Eurowizję.

Siostry Szlachta przesyłają dużo ciepła w piosence na święta! 30 sekund utworu TYLKO U NAS

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Siostry Szlachta - wywiad

  • Co robicie, gdy nie śpiewacie? Macie inne hobby?

Zdecydowanie poza śpiewaniem interesujemy się modą lubimy tworzyć niekonwencjonalne Stylizacje przerabiać ubrania tak aby zyskały nowe życie ,w wolnych chwilach próbujemy również swoich sił za obiektywem aparatu podczas sesji zdjęciowych. Lubimy również tańczyć, należałyśmy do zespołu folklorystycznego w którym tańczyliśmy i śpiewaliśmy do utworów ludowych ,miałyśmy również kilka epizodów teatralnych także można powiedzieć że jesteśmy bardzo artystycznymi duszami

  • Czy macie taki sam gust muzyczny i ogólnie czy podobają się Wam te same rzeczy/samochody/kolory?

Wiele rzeczy podoba nam się takich samych a muzyka zwłaszcza dzięki temu łatwiej jest nam tworzyć coś własnego co nie oznacza ze zawsze się ze sobą zgadzamy.

  • Bracia Golec, to najpopularniejsze rodzeństwo w Polsce, jeśli chodzi o mężczyzn. Chciałybyście kiedyś być najpopularniejszymi siostrami w naszym kraju?

Oczywiście to nasze marzenie. Od zawsze występujemy razem i nie wyobrażamy sobie inaczej .Natomiast zdajemy sobie sprawę ze jest to ciężka praca aby osiągnąć taki sukces dlatego nieustannie pracujemy nad sobą.

  • Opowiedzcie proszę o planach wydawniczych. Płyta/single?

W tym roku nasze plany trochę się pokomplikowały ze względu na pandemie, dlatego starałyśmy się tworzyć swój materiał którym mamy nadzieje pojawi się już niebawem.

  • Wasz hit roku 2020?

Nie umiemy wybrać jednego konkretnego utworu natomiast zakochałyśmy się w najnowszej płycie Dua Lipy, która jest totalnie w naszym klimacie, gorąco polecamy posłuchać !

  • Siostry Szlachta na Eurowizji? Brałyście udział w preselekcjach, czy myślicie o tym, by za kilka lat powalczyć o konkurs?

Jeśli chodzi o preselekcje eurowizyjne była to jedna z lepszych przygód jakie na pewno do końca życia zapamiętamy a móc reprezentować swój kraj na tak prestiżowych i największym konkursie w Europie to poniekąd myślimy marzenie każdego artysty, więc jeśli tylko będziemy kiedyś miały taką możliwość to zdecydowanie jesteśmy na tak!

  • Kto powinien jechać na Eurowizję 2021: Alicja Szemplińska czy Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland?

Jest to bardzo ciężki wybór, ponieważ oboje są niesamowici i reprezentują zupełnie inne style muzyczne, więc chyba ostatecznie ciężko nam wybrać, kto mógłby pojechać na Eurowizję 2021.

Najnowsze