Shawn Mendes, Natalia Szroeder i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-03-23 18:04
Shawn Mendes, Natalia Szroeder i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki singli Shawn Mendes, Natalia Szroeder i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Wiosna 2018 muzycznie zapowiada się znakomicie! Lista premier, które zagramy Wam 23 marca w ramach #NewMusicFridayWradiuESKA do sprawdzenia na ESKA.pl!

Nowości muzyczne 2018, które pojawiły się na rynku 23 marca poprawią humor, dodadzą energii oraz pozytywnie nastroją was na wiosnę 2018! Przekonajcie się sami odpalając Radio ESKA - tu #NewMusicFridayWradiuESKA! Na liście naszych wiosennych propozycji pojawił się m.in. Shawn Mendes, który po sukcesie z singlem There's Nothing Holdin' Me Back, powrócił z równie świetnie brzmiącym kawałkiem pt. In My Blood. 

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 23.03.2018

Dzień z nową muzyką w Radiu ESKA w każdy piątek od samego rana! Za oknem jej nie widać, ale na szczęście przyszła do nas w muzyce - wiosna 2018! Śmiało możemy ją przywitać słuchając premierowych hitów, które usłyszycie na naszej antenie 23 marca 2018. Lista gorących nowości poniżej - wkrótce poznacie kolejne nowe hity!

  • Shawn Mendes - In My Blood: pierwszy singiel zapowiadający trzeci album kanadyjskiego wokalisty. Data premiery pełnego materiału nie jest znana. In My Blood to inspirujący rockowy hymn opowiadający o przezwyciężaniu życiowych trudności. Kawałek został wyprodukowany przez Mendesa i Teddy'ego Geigera, a jego autorami są wieloletni współpracownicy artysty - Scott Harris i Geoff Warburton. In My Blood to również pierwszy singiel Shawna Mendesa od czasu megahity There;s Nothing Holdin' Me Back, utworu wydanego w kwietniu 2017, który w Stanach pokrył się trzykrotną platyną.
  • Natalia Szroeder - Parasole: pierwszy singiel zwiastujący drugi studyjny album wokalistki. Za tekst odpowiada Karolina Kozak, natomiast producentem jest Konrad Biliński, znany jako Archie Shevsky. Do tej pory dyskografię Natalii zamyka wydany w 2016 roku krążek pt. Natinterpretacje. 

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Obecnie wasze ulubione hity to: For You (Liam Payne & Rita Ora), Miłość w Zakopanem (Sławomir), La Louze (Shanguy), Łowcy gwiazd (Cleo), River (Eminem & Ed Sheeran), Without You (Gromee) oraz Mad Love (Sean Paul & David Guetta). Ciekawe, czy wkrótce do tego grona dołączy Shawn Mendes oraz David Guetta z Sią.  

Wspierajcie swoich faworytów, a później przekonacie się słuchając Podwójnej Gorącej 20 w każdą niedzielę od godziny 16-19.

Najnowsze