Shawn Mendes

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Shawn Mendes bije rekordy! Ostatnie wyniki albumu Illuminate przekroczyły najśmielsze oczekiwania!

2022-06-10 15:26

Illuminate wraca do łask! Album Shawna Mendesa z 2017 roku pobił rekord przekraczając 5,2 miliardów odtworzeń na Spotify. Jest drugim najczęściej słuchanym albumem artysty zaraz po Shawn Mendes wydanym w 2020 roku. Skąd wzięło się ponowne zainteresowanie kilkuletnim krążkiem Kanadyjczyka? Powodów jest bardzo prosty.

Internet oszalał na punkcie Illuminate! Podczas gdy Shawn Mendes przygotowuje dla swoich słuchaczy kolejne hity, fani wracają do jego starych utworów. Album Illuminate pobił rekord Spotify przekraczając 5,2 miliardów odsłuchań. To druga płyta wokalisty, któremu udało się osiągnąć tę liczbę. Illuminate trafiło na 32 miejsce na liście najczęściej słuchanych albumów w historii Spotify, tuż za nim superkrążki takie jak Justice Justina Biebera i Night Visions Imagine Dragons i Dangerous Woman Ariany Grande. Skąd wzięło się ponowne zainteresowanie płytą?

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Shawn Mendes testuje cierpliwość fanów ciężko pracując nad nowym albumem. Stęsknieni słuchacze sięgają po stare wydawnictwa Menedsa i to w bardzo licznym gronie. Oprócz rekordu Illuminate na szczyt wspiął się również singiel Mercy, który przekroczył liczbę 1 miliarda odsłuchań.

Sonda
Shawn Mendes w Polsce 2022 - wybierasz się?

Shawn Mendes w Polsce 2023!

Shawn Mendes już w przyszłym roku po raz kolejny po raz koleejny zagra w Polsce! Gdzie wystąpi artysta? Po 3 latach powróci na krakowską Ergo Arenę, w której po raz pierwszy zagościł 3 kwietnia 2019 roku, by zagrać tam 2 koncerty.