Shanguy świętuje koniec lock-downu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!

2020-07-23 14:29
Shanguy świętuje koniec lock-downu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!
Autor: Shanguy Shanguy świętuje koniec lock-downu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!

Shanguy, czyli jeden z najbardziej ulubionych zespołów polskich słuchaczy, wraca z nową propozycją! Back To Life, to swoista opowieść przedstawiająca radość z zakończenia obostrzeń związanych z zakazem wychodzenia z domu. Jak brzmi utwór? Przedpremierowo podrzucamy fragment na ESKA.pl.

Shanguy, czyli włoski zespół, który słynie z tanecznych rytmów - powraca z nowym utworem! Mowa o pozytywnie brzmiącym i dobrze nastrajającym numerze Back To Life. Zanim usłyszycie całość, zwiększamy wraz z kolektywem Shanguy poziom Waszego zniecierpliwienia. Na ESKA.pl podrzucamy przedpremierowo fragment najnowszego singla, który jest swego rodzaju wesołym hymnem końca ograniczeń związanych z zakazem wychodzenia z domu. 

Niepublikowany nigdzie wcześniej fragment utworu możecie odpalić poniżej na ESKA.pl. Całość usłyszycie już 24 lipca w ramach New Music Friday w Radiu ESKA!

QUIZ. Jaka to melodia? Hity XXI wieku. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Beyonce i Jay-Z nagrali wspólnie kawałek:

Shanguy - piosenka Back To Life

Shanguy, czyli kolektyw znany z hitów: La Louze, King of the Jungle, Toukasse, czy Desolee (Paris/Paname), wraca z nowym utworem. Back To Life, to przepełniony radością utwór, w którym zakochacie się od pierwszych sekund. Partie wokalne nagrała Shady Cherkaou z Shanguy, a także chór dziecięcy. Jak brzmi powrót do życia zdaniem artystów? 

Shanguy - piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!

Shanguy świętuje koniec lockdownu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze