Shanguy świętuje koniec lock-downu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!

Shanguy świętuje koniec lock-downu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!
Autor: Shanguy Shanguy świętuje koniec lock-downu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!

Shanguy, czyli jeden z najbardziej ulubionych zespołów polskich słuchaczy, wraca z nową propozycją! Back To Life, to swoista opowieść przedstawiająca radość z zakończenia obostrzeń związanych z zakazem wychodzenia z domu. Jak brzmi utwór? Przedpremierowo podrzucamy fragment na ESKA.pl.

Shanguy, czyli włoski zespół, który słynie z tanecznych rytmów - powraca z nowym utworem! Mowa o pozytywnie brzmiącym i dobrze nastrajającym numerze Back To Life. Zanim usłyszycie całość, zwiększamy wraz z kolektywem Shanguy poziom Waszego zniecierpliwienia. Na ESKA.pl podrzucamy przedpremierowo fragment najnowszego singla, który jest swego rodzaju wesołym hymnem końca ograniczeń związanych z zakazem wychodzenia z domu. 

Niepublikowany nigdzie wcześniej fragment utworu możecie odpalić poniżej na ESKA.pl. Całość usłyszycie już 24 lipca w ramach New Music Friday w Radiu ESKA!

Shanguy - piosenka Back To Life

Shanguy, czyli kolektyw znany z hitów: La Louze, King of the Jungle, Toukasse, czy Desolee (Paris/Paname), wraca z nowym utworem. Back To Life, to przepełniony radością utwór, w którym zakochacie się od pierwszych sekund. Partie wokalne nagrała Shady Cherkaou z Shanguy, a także chór dziecięcy. Jak brzmi powrót do życia zdaniem artystów? 

Shanguy - piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!

Shanguy świętuje koniec lockdownu. Piosenka Back to Life przedpremierowo na ESKA.pl!
Najnowsze