Shakespeare - Jaden Smith. Zobacz nowy teledysk młodej gwiazdy! Przyszłość rapu? [VIDEO]

2013-04-10 19:56

Jaden Smith pochwalił się swoim fanom nowym teledyskiem do piosenki Shakespeare. Młody raper znany nie tylko za sprawą siostry Willom, ale także dzięki duetowi z Justinem Bieberem zdaniem swoich słuchaczy ma szansę w przyszłości dołączyć do grona takich artystów jak Jay-Z czy też P. Diddy!

Shakespeare to tytuł najnowszego singla Jadena Smitha, do którego wschodząca gwiazda rapu udostępniła teledysk. Kawałek swoją premierę miał w 2012 roku, jednak nastolatek dopiero teraz zdecydował się nakręcić do niego oficjalny klip. Wbrew pojawiającym się w sieci plotkom piosenka i promujące wideo nie zwiastują debiutanckiego albumu syna Willa Smitha.

Wierni fani Jadena nazywają swojego idola przyszłością rapu i mocno wierzą, że za kilka lat stanie się gwiazdą na miarę Jay-Z czy też P. Diddy'ego. Czy brat znanej nam z hitu Whip My Hair Willom Smith ma szansę dorównać takim artystom?

>>> Kite - Jaden Smith ft. Willow. Posłuchaj wspólnego nagrania dzieci Willa Smitha! [AUDIO]

Kim jest Jaden Smith
? O początkującym raperze zrobiło się głośno po tym, jak nagrał razem z Justinem Bieberem utwór Never Say Never. Piosenka trafiła na soundtrack filmu The Karate Kid z 2010 roku, w którym Jaden zagrał główną rolę.


Zobacz Shakespeare - Jaden Smith!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze