Sebastian Fabijański z filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety gościem Kuby Wojewódzkiego

2016-11-29 21:57
Sebastian Fabijański z filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety gościem Kuby Wojewódzkiego
Autor: Fot. Instagram/kuba_wojewodzki_official Goście odcinka 29.11

Gościem programu Kuby Wojewódzkiego 29.11 będzie Sebastian Fabijański, gwiazda filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Z prowadzącym talk-show, najsłodszy drań w polskim kinie, porozmawia o zawartości cukru w Cukrze, o niebezpiecznych kobietach, facetach do wzięcia i rekordach nowego Pitbulla.

Sebastian Fabijański z filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Start odcinka z Fabijańskim we wtorek 29 listopada o godzinie 22:30 w TVN. Pitbull. Niebezpieczne kobiety to druga część filmowej trylogii Patryka Vegi, która przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. Pitbull. Niebezpieczne kobiety to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów.

Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie Pitbull. Niebezpieczne kobiety powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie – obok Artura Żmijewskiego – znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

#next#wtorek#magdaboczarska#cukier#sebastianfabijanski#belfer#pitbull#kubawojewodzki Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Źródło: Kino Świat

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze