Saszan

i

Autor: Screen z ESKA Facebook

Saszan nie zna hitu Mama ostrzegła, ale za to nieźle rapuje!

2019-08-05 15:15

Saszan rozpoczęła swoją karierę już w 2013 roku. Dziewczyna staje się coraz popularniejsza dzięki swojemu talentowi, uporowi i ciężkiej pracy. Gdy artystka odwiedziła Radio ESKA, sprawdziliśmy, ile piosenek potrafi rozpoznać! Okazało się, że wokalistka świetnie rapuje, ale nie zna jednej z najpopularniejszych piosenek tego lata! Zobaczcie więcej na ESKA.pl

Wesoła i kolorowa Saszan lubi wyzwania. Nic więc dziwnego, że chętnie podjęła się odgadnięcia i dośpiewania piosenek w ESKA Hit Challenge. Świetnie poradziła sobie z kilkoma zagranicznymi hitami i zaśpiewała również fragmenty swoich własnych utworów. Polskie klasyki nie stanowiły dla niej problemu. Odgadła zarówno Edytę Gepert - Szukaj mnie, jak i Krzysztofa Krawczyka - Mój przyjacielu. Problem sprawił jej jednak niezwykle popularny hit! 

Zobacz też: Ed Sheeran zapisał się na kartach historii. Takiego rekordu nie pobił jeszcze nikt!

Saszan nie znała Mama ostrzegała! 

Chociaż zna wiele piosenek disco-polo tej jeszcze nie miała przyjemności posłuchać. Chociaż wokalistce szło świetnie, to nie rozpoznała jednego z najnowszych hitów. Mowa o piosence Mama ostrzegała, która w to lato zdecydowanie rozgrzewa parkiety. Wpadająca w ucho melodia i łatwy tekst sprawiły, że pokochali ją nie tylko fani muzyki disco. 

Saszan rapuje - wokalistka jest świetna!

Saszan pokazała jednak, że ma również inny talent. Okazało się, że świetnie... rapuje! Może powinna pomyśleć o rozwijaniu kariery w tę stronę? Jeśli jesteście ciekawi, to przekonać możecie się sami. Filmik znajdziecie poniżej. 

Eska Hit Challenge - Saszan