Sąsiad Pomoże - wydrukuj plakat i pokaż, że chcesz pomóc! #RazemPrzeciwKoronawirusowi

2020-03-16 16:21 RW
Sąsiad Pomoże - wydrukuj plakat i pokaż, że chcesz pomóc! #RazemPrzeciwKoronawirusowi
Autor: Piotr Molecki/East News Sąsiad Pomoże - wydrukuj plakat i pokaż, że chcesz pomóc! #RazemPrzeciwKoronawirusowi

Wydrukuj specjalny plakat, wywieś go na klatce schodowej i zaoferuj swoją pomoc! Pokaż, że w tym trudnym i wymagającym czasie sąsiad może liczyć na Twoje wsparcie!

Sąsiad Pomaga, a wszystko po to, by najprostszymi czynnościami ułatwić życie drugiej osobie! Nawet najbardziej podstawowe czynności mogą sprawić, że ktoś z waszego otoczenia, kogo codziennie mijaliście na klatce schodowej a teraz czuje ona zagrożenie spowodowane pandemią koronawirusa, będzie szczęśliwa z oferowanego wsparcia. Zapytajcie, bo być może Wasz sąsiad potrzebuje odebrać leki z apteki, kupić żywność, pojechać do lekarza, wyprowadzić psa, a nawet wynieść śmieci. Nie bądźcie obojętni w tym szczególnym czasie.

Wytnij plakat i wywieś go w widocznym miejscu. Nie bójcie się, nie wstydźcie prosić o pomoc i sami ją oferujcie. Jeśli nie wychodzisz z domu w związku z epidemią koronawirusa, skontaktuj się z Twoim Sąsiadem, zapukaj do jego drzwi, poproś o pomoc! Pomagajmy sobie w tym trudnym i wymagającym jednoczenia czasie! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy plakat, który możecie wydrukować i wywiesić na klatce schodowej. 

Sąsiad Pomaga - WYDRUKUJ, wywieś na klatce schodowej i zaoferuj swoją pomoc!

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sąsiad Pomaga to ważna akcja, którą zorganizowaliśmy w grupie medialnej. Radio ESKA i ESKA.pl, wspólnie z Super ExpressemPoradnikiem Zdrowie, Radiem Wawa, Radiem Vox FM, Radiem Plus oraz serwisem M jak Mama, ma nadzieję, że dostosujecie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem. Tym bardziej liczymy na to, że w tym trudnym czasie pomożecie osobom ze swojego otoczenia, które realnie obawiają się o swoje zdrowie. Nawet najprostsze czynności mogą ułatwić życie Waszym bliskim, więc działajmy wspólnie #RazemPrzeciwKoronawirusowi!

Najnowsze