Sarusia55 przystała na propozycję Tribbsa! Może na tym sporo zarobić

2022-08-08 10:38
Tribbs i Sarusia55
Autor: TikTok/@sarusia55//TikTok@tribbs_music Sarusia55 przystała na propozycję Tribbsa! Może na tym sporo zarobić

Jakiś czas temu popularna tiktokerka Sarusia55 zamieściła w sieci wideo, w którym prosiła o uznanie jej praw autorskich przez Friza i Tribbsa. Popularny producent zaproponował jej wówczas oficjalne wypuszczenie remiksu piosenki o Stegnie i oddanie całego dochodu z jego sprzedaży. Kobieta przystała na propozycję muzyka.

Sarusia55, którą poznaliśmy za sprawą jej pozdrowień ze Stegny, mocno namieszała w świecie mediów społecznościowych. Po tym, jak zamieszczone przez nią nagrania stało się viralem, docierając do milionów osób w całej Polsce, nadmorska wieś Stegna zyskała na popularności i posłużyła jako źródło inspiracji między innymi Frizowi. Karol Wiśniewski i Przemek Pro wyśpiewują w nowym kawałku Vanilla o poznaniu dziewczyny właśnie na plaży w Stegnie. O krok dalej poszedł producent Tribbs, który za namową internautów, stworzył remiks piosenki autorstwa pani Iwony Małgorzaty Dziedzic. Gdy zainteresowana dowiedziała się o tym fakcie, zaapelowała do Friza i Tribbsa, by ci uznali jej prawa autorskie i jeśli mogą, to podzielili się honorarium. Friz i Przemek Pro przekazali Sarusi55 5 tysięcy złotych w podziękowaniu za inspirację, a Mikołaj Trybulec zaproponował oficjalne wydanie remiksu, z którego cały dochód powędruje na konto kobiety. Tiktokerka odpowiedziała.

Tribbs jak Friz odpowiada Sarusi55. Zaproponował jej konkretną pomoc!

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

Tribbs pomoże Sarusi55

Afera ze Stegną w roli głównej zdaje się nie mieć końca. Po tym, jak Friz przekazał kobiecie kwotę 5 tysięcy złotych, pani Iwona zdecydowała się przystać także na propozycję Tribbsa. Za pośrednictwem TikToka Sarusia55 zamieściła wideo, w którym potwierdziła, że jest zainteresowana oficjalnym wydaniem remiksu do kawałka.

Chętnie wyrażam zgodę na promowanie mojej piosenki. Zgadzam się na promowanie mojej piosenki z uznaniem moich praw autorskich - powiedziała.

Na odpowiedź ze strony producenta nie trzeba było długo czekać.

Fajnie, cieszę się. Udało się nawiązać kontakt telefoniczny, więc na dniach do Pani zadzwonię i ustalimy plan działania - odpisał.

Czekacie na oficjalny remiks piosenki o Stegnie? Będzie hitem kończących się wakacji?

Sonda
Czy byłeś kiedyś na plaży w Stegnie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze