Sarsa śnieżynką w świątecznej komedii Mikołaj i Spółka

i

Autor: REPORTER Sarsa śnieżynką w świątecznej komedii Mikołaj i Spółka

Sarsa śnieżynką w świątecznej komedii Mikołaj i Spółka

2017-11-15 12:17

Sarsa będzie jedną z głównych bohaterek świątecznej komedii Mikołaj i Spółka. Animowany film trafi do polskich kin już na początku grudnia. 

Już wkrótce Sarsa pokaże się wszystkim fanom w zupełnie nowej odsłonie. Popularna piosenkarka zadebiutuje w filmie Mikołaj i Spółka. Autorka hitu "Naucz mnie" wcieli się w śnieżynkę i użyczy jej swojego głosu. Oprócz Sarsy w familijnej komedii usłyszymy głos Wojciecha Malajkata, znanego z trzech części innego świątecznego filmu Listy do M. 3.

Sarsa w filmie Mikołaj i Spółka

Mikołaj i Spółka to komedia nie tylko dla najmłodszych. Zakręcony, magiczny świat wróżek, elfów i fajerwerków rozbawi i wzruszy nawet dorosłych. Film opowiada o problemach, jakie spotkały Świętego Mikołaja tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia. Wszystkie elfy się rozchorowały i nie ma, kto pomóc Mikołajowi w pakowaniu prezentów. Białobrody ulubieniec wszystkich dzieci wraz ze swoimi reniferami wyrusza na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników. Czy zdąży na czas zdoła uratować święta? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 6 grudnia podczas polskiej premiery filmu Mikołaj i Spółka. 

Voice of Poland - Sarsa: jak zaczynała i dlaczego rzuciła program?

Autor: brak danych

  Sarsa pojawi się z gościnnym występem w Voice of Poland 11.11.2017. Wokalistka jest jedną z gwiazd, które zaczynały karierę w tym programie jednak zaskoczeniem dla wielu widzów była jej decyzja o odejściu z show. Wiele osób do teraz zastanawia się dlaczego rzu

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE