Sarsa otwiera portal do równoległej rzeczywistości. Przejęliśmy fragment teledysku!

2021-10-20 14:56

Tylko u nas możecie zobaczyć przedpremierowo fragment teledysku Ze mną tańcz, pod którym podpisuje się Sarsa. Artystka po sentymentalnym utworze Przyspieszam, ponownie pokazała swoje mocniejsze, muzyczne oblicze. Co sieje się w klipie? Przekonajcie się oglądając już teraz.

Sarsa dzieli się pozytywną energią, a to wszystko za sprawą piosenki Ze mną tańcz. Z myślą o Was przejęliśmy fragment teledysku, który zasługuje na wielkie brawa. Po przejmującej animacji do utworu Przyspieszam, czas na flirt z rozszerzoną rzeczywistością. Ze mną tańcz to drugi singiel zapowiadający nowy album artystki. Muzyczny obrazek piosenki został zrealizowany w innowacyjnej technologii XR. Sarsa przeniesie Was do innej rzeczywistości i zaprosi do tańca, w którym czas i przestrzeń wirują w rytmie wszechświata.

Sarsa - piosenka Ze mną tańcz: premiera 21.10.2021. Fragment klipu, tylko u nas poniżej:

Sarsa - piosenka i teledysk Ze mną tańcz [TYLKO U NAS]

Sarsa - piosenka Ze mną tańcz

Sarsa po niespełna dwóch latach Sarsa powraca w zupełnie nowej odsłonie, z nowym materiałem muzycznym. We współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim oraz Jackiem 'Budyniem' Szymkiewiczem, tym razem zaskakuje nas połączeniem nostalgiczno-refleksyjnej muzyki z poetyckimi tekstami. 

Sarsa to nie tylko wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość, której twórczość niezmiennie wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów wyświetleń. Od czasu Platynowego debiutu z albumem Zapomnij mi jej utwory wciąż otrzymują nagrody za sprzedaż i odsłuchania - jej ostatnie single pokryły się potrójną platyną (Zakryj) i podwójną platyną (Tęskno mi).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze