Sara James wydaje swój eurowizyjny teledysk! Premiera klipu do piosenki Somebody

2021-10-07 10:39
Sara James
Autor: Piotr Molecki/East News

Sara James została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021, która odbędzie się w Paryżu. Bilet dostała po wygranej specjalnej edycji Szansy na sukces. Wiemy już też, jaką piosenkę zaśpiewa. O eurowizyjne trofeum zawalczy z piosenką Somebody. Teraz przyszedł czas na teledysk do kawałka, z którym zawalczy o trzecie zwycięstwo dla naszego kraju.

Sara James wydaje swój eurowizyjny teledysk! Premiera klipu do piosenki Somebody. Sara James wygrała Szansę na sukces i została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021. Była faworytką wielu Polaków jeszcze długo przed ogłoszeniem preselekcji. Kiedy pojawiła się na castingu do programu The Voice Kids 4, widzowie od razu wiedzieli, że będzie główną kandydatką do zwycięstwa talent show. Tak też się stało. Sara porównywana była do Roksany Węgiel i Viki Gabor i fani Eurowizji marzyli, aby pojechała na dziecięcą wersję konkursu, który w 2021 roku odbędzie się w Paryżu. Sama Sara też marzyła o występie na eurowizyjnej scenie i zgłosiła się do programu Szansa na sukces, który wygrała z piosenką Somebody. Wiemy już, że w Paryżu Sara zawalczy o zwycięstwo z piosenką Somebody. Teraz czas na premierę teledysku!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - Somebody. Teledysk

Sara James wydała teledysk do piosenki Somebody w czwartek 7 października 2021. Premiera odbyła się w programie Pytanie na śniadanie, a już teraz można obejrzeć go na oficjalnym kanale Eurowizji Junior na YouTube. Zobacz klip poniżej:

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze