Sara James w ESKA Live

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Sara James pokazała zdjęcie zza kulis Eurowizji Junior 2021. Postawiła na styl Sanah?

2021-12-14 14:30

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego finału Eurowizji Junior 2021, w trakcie którego na scenie w Paryżu zaśpiewa Sara James. Młoda gwiazda jest już we Francji i za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się stylówką, jaką będzie miała na sobie w trakcie występu. Fani są zachwyceni!

Sara James jest już gotowa na podbicie serc europejskiej publiczności. Zgodnie z tym, co zdradziła nam w wywiadzie za kulisami wielkiego finału programu The Voice of Poland, którego była gościem specjalnym, wokalistka poleciała do Paryża już 12 grudnia, by rozpocząć ostatni tydzień przygotowań do najważniejszego występu w swojej karierze. Już 19 grudnia zwyciężczyni The Voice Kids 4 stanie na eurowizyjnej scenie, by godnie reprezentować nasz kraj w konkursie Eurowizja Junior 2021 i zawalczyć o trzecie w historii zwycięstwo dla Polski. Eksperci nie mają wątpliwości, że piosenka Somebody ma wielki potencjał i może zawładnąć umysłami widzów i jurorów, od których zależy, kto wyleci z Paryża jako zwycięzca. Na kilka dni przed wielkim finałem wydarzenia Sara James podzieliła się zdjęciem zza kulis. Gwiazda pochwaliła się stylizacją, w której zaprezentuje się na scenie. Fani są oczarowani jej wyglądem! 

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?

Sara James jak Sanah

Kwieciste stylizacje kojarzą się przede wszystkim z Sanah. Tym razem na ten wzór postawiła Sara James. Polska reprezentantka w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci ujawniła, czego możemy się spodziewać po jej show w Paryżu. Komentarze fanów mówią same za siebie! Co więcej, fotografię skomentowała też sama Valentina - zeszłoroczna zwyciężczyni Eurowizji. Czyżby w ten sposób wytypowała swoją następczynię? ;)

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?