Tak prezes TVP dziękował Sarze Egwu-James występu na Eurowizji

i

Autor: EBU European Broadcasting Union Tak prezes TVP dziękował Sarze Egwu-James występu na Eurowizji

Sara James niczym Robert Lewandowski. MEMY po Eurowizji Junior

2021-12-20 13:03

Sara James godnie reprezentowała Polskę na Eurowizji junior 2021 w Paryżu. Ostatecznie z piosenką Somebody zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z Armenią. Po konkursie w mediach społecznościowych nie zabrakło memów. Niektórzy porównują młodą artystkę do... Roberta Lewandowskiego! Dlaczego?

Sara James niczym Robert Lewandowski. MEMY po Eurowizji Junior. To było wielkie wydarzenie! Po raz kolejny najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczyły o eurowizyjne trofeum. Znamy już zwyciężczynię. Została nią Malena z Armenii, która na imprezie w Paryżu zaśpiewała piosenkę Qami Qami. Reprezentantką Polski była Sara James, która od samego początku uważana była za jedną z faworytek. Na konkursie zwyciężczyni The Voice Kids zaśpiewała piosenkę Somebody i ma powody do radości, ponieważ zajęła zaszczytne drugie miejsce. Polska przegrała z Armenią zaledwie 6 punktami. Niektórzy Polacy nie mogli się jednak pogodzić z tym, że to nie nasza reprezentantka sięgnęła po trofeum. Pojawiły się memy, w których Sara James była porównywana do... Roberta Lewandowskiego!

Wielki skandal na Eurowizji Junior. Matka Maleny namawiała, żeby nie głosować na Sarę James!

Eurowizja Junior 2021: Tak śpiewa Sara Egwu-James

Eurowizja Junior 2022 - MEMY

Na Twitterze nie zabrakło komentarzy Polaków w związku z finałem 19. Eurowizji Junior. Widzowie porównali drugie miejsce Sary James do ostatniej gali wręczenia Złotej Piłki, która według większość niesprawiedliwie została przyznana Leo Messiemu, a nie Robertowi Lewandowskiemu. Zobacz najlepsze memy niżej: