Sara James

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Sara James bezkonkurencyjna! Ten wynik jest tego dowodem

2021-12-19 14:56

Sara James ma powody do radości. To właśnie próba wokalistki jest najchętniej oglądaną spośród wszystkich, jakie znalazły się na kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o występie zwyciężczyni The Voice Kids w Paryżu. Komentarze pod wideo mówią same za siebie! Wygraną mamy w kieszeni?

Sara James nie ma sobie równych? Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 to jedna z faworytek tegorocznej odsłony międzynarodowego konkursu, o czym świadczą liczby, jakie wygenerował jej teledysk oraz zamieszczony w sieci fragment pierwszej próby. Wokalistka poleciała do Paryża już 12 grudnia, by ostatni tydzień spędzić na przygotowaniach do najważniejszego występu w swoim życiu. Młodej gwieździe towarzyszyć będzie między innymi Amelia Otremba - uczestniczka programu You Can Dance, która otrzymała możliwość wystąpienia u boku polskiej reprezentantki w jednym z odcinków tanecznego show. Jak już wspominaliśmy, pierwsza próba Sary James wywołała bardzo pozytywne emocje. Internauci nie mają wątpliwości, że wokalistka może powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor. Zamieszczone na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci wideo wygenerowało największą liczbę odsłon.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?

Sara James bezkonkurencyjna

Jak widać, występ Sary James budzi wielkie zainteresowanie wśród internautów z całego świata. Opublikowane na oficjalnym kanale Eurowizji Junior 2021 wideo z pierwszej próby Sary James wygenerowało ponad 200 tysięcy odsłon, stając się tym samym najpopularniejszym tego typu materiałem. Na drugim miejscu plasuje się reprezentantka Armenii Malena, również typowana na zwyciężczynię całego show.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?