Sara Boruc też śpiewa! Nagra duet z Mariną Łuczenko-Szczęsną?

2017-02-10 21:54
Sara Boruc nagrywa płytę! Marina Łuczenko-Szczęsna ma konkurencję?
Autor: fot. WBF Sara Boruc nagrywa płytę! Marina Łuczenko-Szczęsna ma konkurencję?

Sara Boruc nagrywa debiutancką płytę. Jej piosenki słyszała już nawet z najpopularniejszych polskich WAGs, czyli Marina Łuczenko-Szczęsna. Czy koleżanki wystąpią w duecie?

Sara Boruc od dawna marzy o karierze piosenkarki. Nie jest też tajemnicą, że już jakiś czas temu rozpoczęła prace nad swoją debiutancką płytą. OKazuje się, że poczynaniom swojej koleżanki bacznie przygląda się Marina Łuczenko-Szczęsna, która obok Sary, jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Artystka, która niedawno zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie gościnnym udziałem na najnowszym albumie Jamesa Arthura, mocno trzyma kciuki za żonę Artura Boruca i zdradziła, że nawet słyszała już jej nagrania. - Bardzo jej kibicuję. Wspieramy się nawzajem. Słuchałam tych kawałków. Sara jest bardzo zdolna i życzę jej jak najlepiej - pisze Marina na jednym ze swoich profilów w mediach społecznościowych. 

>> Kelly Clarkson: dowiedziałam się o raku, gdy wygrałam Grammy!

Sara Boruc nagrywa płytę

- Duet z nią? Bardzo chętnie! Nie wiem tylko, jak wypadłabym na tle Mariny, bo to ja jestem zupełny laik. Nie jestem taką profesjonalistką, a ona ma piękny głos - wyznała Sara Boruc.

Chcielibyście usłyszeć wspólną piosenkę Mariny i Sary Boruc?

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze