Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit! Atmosfera jak na najlepszym weselu

2021-09-16 13:45
Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit! Atmosfera jak na najlepszym weselu
Autor: screen z filmu na YouTube: SANAH - MY CYGANIE- LUBLIN - 2021 // YouTube.com/Alex235ful Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit! Atmosfera jak na najlepszym weselu

Sanah chętnie sprawia fanom radość, a wszystko to za sprawą doskonałych hitów, a także niespodzianek podczas występów na żywo. Jeden ze spontanicznie wykonanych prezentów robi furorę w internecie. Artystka w trakcie swojego koncertu zaśpiewała jeden z największych biesiadnych hitów. O jaki przebój chodzi? Przekonajcie się i zobaczcie wideo sami.

Koncerty Sanah to zawsze duża dawka uśmiechu, radości, pozytywnej energii, ale również zaskakujących wydarzeń. Przekonacie się zresztą sami będąc na chociażby jednym z występów, w ramach trasy Kolońska i Szlugi Tour. Internauci, w oczekiwaniu na kolejną trasę artystki, z wielkim sentymentem i chęcią wracają do tournee NoSorryTour. Wspominają moment, gdy na fortepianie gwiazdy pojawił się pająk, a także chwilę, kiedy Sanah rapowała wielki hit Taco Hemingwaya. Jeden z koncertów wykonawczyni piosenki Szampan o mało co, z powodu burzy, wiatru i deszczu, nie skończył się przed czasem. Na szczęście kilkanaście minut później wszystko wróciło do normy. Dużą niespodzianką było to, gdy Sanah zaśpiewała przedpremierowo piosenkę Kolońska i Szlugi. Internauci błyskawicznie przejęli wideo i zachwycali się fragmentem tego utworu. Teraz dużą popularnością cieszy się nagranie, na którym Zuzanna Jurczak wykonuje jeden z największych biesiadnych przebojów!

Sanah wybuchnęła śmiechem i przerwała występ. Powodem niespodziewany gość

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

Sanah - piosenka My Cyganie

My Cyganie w wersji Sanah? To się wydarzyło naprawdę! Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej wykonała ten przebój, podczas koncertu Letnie Brzmienia w Lublinie. Artystka zaczęła przedstawiać członków swojego zespołu i mówić, który z chłopaków z jej teamu jest wolny. W trakcie przedstawiania jednego z nich powiedziała: - Jakbyście chcieli wziąć go na wesele, to polecam. Ostatnio ćwiczymy bardzo często naszą ulubioną piosenkę, czyli My Cyganie. Uwielbiamy! Po czym spontanicznie zaczęła wykonywać ten utwór. Wraz z nią licznie zgromadzona publiczność!

Przebój ten w przeszłości wykonywał m.in. Krzysztof Krawczyk. A jak brzmi w wersji Sanah:

Najnowsze